Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PC
Okładka Snipers (X360)

Snipers

Sieciowa strzelanka wieloosobowa, w której podjęto temat tytułowych snajperów. Dwunastu żołnierzy spotyka się na zróżnicowanych polach bitew, aby walczyć przy pomocy jednej z kilku futurystycznych broni.

Akcji | FPS | strzelanki

Okładka Snipers (X360)

producent: Hydravision

wydawca PL: IQ Publishing

data premiery gry:

6mar2012

PC X360 PS3

Snipers to strzelanka wieloosobowa, w której wcielamy się w tytułowych snajperów. Produkcja została przygotowana przez studio Hydravision, znane z paru mniejszych casualowych tytułów.

W grze przenosimy się do roku 2024 na tereny jednego z państw byłego Bloku Wschodniego. Dwunastu snajperów znalazło się w strefie miejskiej, zdewastowanej przez toczącą się wojnę. Elitarni wojownicy uzbrojeni w futurystyczne karabiny oraz inny asortyment stają do walki na śmierć i życie. Sprowadza się to do potyczek wieloosobowych, w których może wziąć udział maksymalnie 12 graczy.

Producent gry zadbał o kilka podstawowych funkcji i atrakcji, jakie muszą znaleźć się w każdej strzelance sieciowej. W sumie otrzymujemy 5 trybów rozgrywki oraz 10 zróżnicowanych aren. Nie brakuje tu także systemu rozwoju, dzięki któremu zdobywamy kolejne rangi i kupujemy oraz ulepszamy bronie i gadżety (np. drony, czy gogle termowizyjne). Arsenał składa się z 6 futurystycznych „snajperek” oraz 2 pistoletów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-12  

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,8 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Snipers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Bigben Interactive zapowiedział nową strzelankę Snipers na pecety i konsole

wiadomość17 stycznia 2012

Firma Bigben Interactive szykuje nową strzelankę multiplayer o tytule Snipers. Jak sama nazwa wskazuje, wcielimy się w niej w snajperów i zmierzymy w sieciowych meczach. Produkcja trafi na pecety i konsole w przyszłym miesiącu.

PC
X360
PS3