Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2012, 14:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Project Cars ukaże się także na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U

Oficjalna strona internetowa gry wyścigowej Project Cars ujawnia, że gra ukaże się nie tylko na komputerach PC. Jak pokazuje główna grafika na witrynie, tytuł zostanie wydany także na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Wii U.

Gra wyścigowa Project Cars ukaże się także w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Wii U. Dotychczas produkcja zespołu Slightly Mad Studios była zapowiadana jedynie na pecety.

Project Cars ukaże się także na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U - ilustracja #1

Twórcy zapowiedzieli konsolowe edycje swojego nadchodzącego dzieła za sprawą głównego zdjęcia umieszczonego na oficjalnej stronie. Widać na nim symbole platform docelowych, gdzie obok logo systemu Windows widzimy także stosowne znaki PlayStation 3, Xboksa 360 oraz Wii U. Największym zaskoczeniem wydaje się być sprzęt firmy Nintendo, który dopiero czeka na rynkowy debiut.

Project Cars jest o tyle innowacyjnym tytułem, że powstaje we współpracy z graczami z całego świata. To właśnie oni pełnią funkcję testerów wczesnych wersji gry i sugerują wszelkie poprawki. Stworzeniem produkcji zajął się zespół Slightly Mad Studios – deweloper odpowiedzialny m.in. za grę Shift 2: Unleashed.