Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2014, 14:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Outlast, Insurgency, BioShock: Infinite, Dead Rising) 14/1/14

Dziś piszemy m.in. o grach Outlast i BioShock: Infinite w ofercie PlayStation Plus, dacie premiery pełnej wersji Insurgency, pakiecie Dead Rising Collection, a także o przedłużonej licencji na grę Lord of the Rings Online. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Puzzle Quest: Galactrix

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Puzzle Quest: Galactrix. Dzieło studia Infinite Interactive możecie aktualnie nabyć 90% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 0,39 euro (ok. 4 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Outlast

Studio Red Barrels potwierdziło na Facebooku, że gra Outlast w wersji na PlayStation 4 zostanie w lutym udostępniona bez dodatkowych opłat abonentom subskrypcji PlayStation Plus. Już wcześniej mówiło się o tym, że tytuł pojawi się w ofercie PlayStation Plus, ale teraz poznaliśmy przy okazji miesiąc premiery konsolowej edycji. Outlast to pierwszoosobowy survival horror, który we wrześniu ubiegłego roku zadebiutował na PC.

Outlast w lutym zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4 - Wieści ze świata (Outlast, Insurgency, BioShock: Infinite, Dead Rising) 14/1/14 - wiadomość - 2014-01-14
Outlast w lutym zacznie straszyć posiadaczy PlayStation 4

BioShock: Infinite

Amerykańscy użytkownicy usługi PlayStation Plus dostaną dzisiaj za darmo grę BioShock: Infinite. W sieci krążą niepotwierdzone jeszcze plotki, że w lutym tytuł zostanie udostępniony także europejskim subskrybentom PlayStation Plus. W najbliższych dniach powinniśmy poznać pełną, lutową ofertę usługi.

Insurgency

Studio New World Interactive ogłosiło, że pełna wersja gry Insurgency zadebiutuje na PC 22 stycznia bieżącego roku. Jest to taktyczna strzelanina nastawiona głównie na tryb multiplayer, wcześniej występująca jako darmowy mod do Half-Life 2. Od kilku miesięcy komercyjna wersja Insurgency jest sprzedawana w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem” na platformie Steam.

Dead Rising

W ofercie brytyjskich sklepów internetowych Amazon oraz GAME pojawił się zestaw Dead Rising Collection, w skład którego miałyby wchodzić gry Dead Rising, Dead Rising 2 oraz Dead Rising 2: Off the Record wraz z dodatkami DLC. Na kartach produktu widnieje również informacja, że Dead Rising Collection na Xboksa 360 zadebiutuje 24 stycznia bieżącego roku. Jak dotąd pakiet nie został oficjalnie zapowiedziany przez firmę Capcom.

Wieści ze świata (Outlast, Insurgency, BioShock: Infinite, Dead Rising) 14/1/14 - ilustracja #2

Lord of the Rings Online

Rick Heaton ze studia Turbine Entertainment poinformował na oficjalnym forum dyskusyjnym, że licencja na grę Lord of the Rings Online została niedawno przedłużona i obecnie obowiązuje do 2017 roku. Oznacza to, że fani tej darmowej produkcji MMO mogą spać spokojnie, gdyż w najbliższych latach będzie ona nadal wspierana przez dewelopera.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
 2. Lords of the Fallen
 3. Heroine’s Quest: The Herald of Ragnarok
 4. Gunman Clive
 5. Bloop
 6. Insurgency
 7. Ultimate General: Gettysburg
 8. Gran Turismo 6
 9. Road Redemption
 10. Eisenbahn.exe Professional 10
 11. Warlock 2: The Exiled
 12. KickBeat
 13. Konie i kucyki
 14. Racing Manager 2014
 15. Pirates of Black Cove: Origins

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Deadbreed - trailer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.