Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2014, 20:45

autor: Draug

Yakuza: Restoration na PS4 będzie działać w 60 klatkach na sekundę. Udostępniono kilka filmów z rozgrywki

Ujawniono garść informacji na temat gry Yakuza: Restoration w wersji na PlayStation 4 - np. dowiedzieliśmy się, że gra będzie działać w 60 klatkach na sekundę. Ponadto udostępniono kilka zapisów rozgrywki z tego tytułu.

Na łamach wydawanego w Kraju Kwitnącej Wiśni magazynu Dengeki PlayStation pojawiło się kilka informacji na temat gry Yakuza: Restoration w wersji na PlayStation 4. Zapowiedziano mianowicie, że tytuł wykorzysta nowe właściwości kontrolera konsoli – panel dotykowy pada posłuży do manipulowania mapą, a świecący pasek w przedniej części DualShocka będzie rozbłyskiwał, gdy bohater otrzyma obrażenia. Co więcej produkcja będzie działała w szybkości 60 klatek na sekundę. Deweloper pozwoli też na wykorzystanie możliwości oferowane przez usługę Remote Play.

Ponadto w sieci pojawiła się garść filmów prezentujących grę Yakuza: Restoration. W odróżnieniu od znacznej części dotychczasowych materiałów, tym razem mamy do czynienia z zapisami rozgrywki, które pochodza z wersji na PlayStation 3 i trwają łącznie kilkadziesiąt minut. Towarzyszy im komentarz deweloperów, lecz jest on w języku japońskim, toteż dostarczy jakichkolwiek informacji tylko nielicznym. Materiały obrazują różnorodne aspekty zabawy, począwszy od rozwoju postaci czy walki (której poświęcono najwięcej uwagi), a skończywszy na rozmaitych minigrach, spotykanych w kuchni czy w domu publicznym.

Omawiany tytuł zadebiutuje 22 lutego bieżącego roku, jednak termin ten dotyczy tylko Japonii – póki co nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się premiery gry w pozostałych częściach świata. W przygotowaniu są wersje na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4.

Yakuza: Restoration na PS4 będzie działać w 60 klatkach na sekundę. Udostępniono kilka filmów z rozgrywki - ilustracja #1Yakuza: Restoration (w Japonii Yakuza Ishin) to kolejna odsłona cyklu brutalnych trzecioosobowych gier akcji, koncentrujących się na działaniach japońskiej mafii. Omawiany tytuł stanowi drugą część spin-offowej podserii, która przybliża nam funkcjonowanie japońskich organizacji przestępczych w XIX wieku. Głównym bohaterem produkcji jest Ryoma Sakamoto – historyczna postać, będąca jednym z inicjatorów powstania przeciwko szogunatowi. Za stworzenie i wydanie gry odpowiada firma Sega.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Yakuza: Restoration

Yakuza: Restoration