Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 stycznia 2014

Dragon Age: Inquisition – Cameron Lee o najnowszej części cyklu

Sting, 3 stycznia 2014, 17:57

Cameron Lee, producent ze studia Bioware, udzielił wywiadu serwisowi OXM, w którym przedstawił kilka nowych informacji o nadchodzącym Dragon Age: Inquisition. Zdementował również jego rzekome głębokie podobieństwa do Mass Effect 3.

Electronic Arts i Steam zaatakowane przez hakerów

Draug, 3 stycznia 2014, 17:00

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin doszło do kilku ataków hakerskich. Za cel miały one między innymi platformy Steam i Origin, a także funkcje sieciowe w grach firmy Electronic Arts. Hakerzy zapowiadają dalsze ataki, wymierzone na przykład w serwery Battle.netu.

Z nowego Xboxa cieknie płyn. Pad jednoręczny gotowy. Xboksowe ciekawostki

Piras, 3 stycznia 2014, 16:40

Nowe wieści z życia konsoli Microsoftu. Niezdiagnozowany płyn wypływa z nowego Xboxa, Ben Heck tworzy nowy kontroler dla niepełnosprawnych użytkowników XOne.

Najlepsze gry 2013 roku według serwisu Metacritic - Grand Theft Auto V na szczycie

Góral, 3 stycznia 2014, 15:09

W serwisie Metacritic opublikowano ranking najlepiej ocenianych gier 2013 roku. Najważniejszy tytuł zgarnęła gra Grand Theft Auto V, pokonując takie tuzy jak The Last of Us i BioShock: Infinite.

Steam w ciągu trzech lat podwoi liczbę użytkowników?

Draug, 3 stycznia 2014, 14:58

Analityk rynku elektronicznej rozrywki podsumował osiągnięcia Steama i wyciągnął kilka przypuszczeń na temat rozwoju platformy dystrybucji cyfrowej firmy Valve. Podjął też próbę oszacowania przychodów uzyskiwanych dzięki Steamowi.

Wieści ze świata (FTL: Faster Than Light, Titanfall, Battlefield 4) 3/1/14

Sarge, 3 stycznia 2014, 11:55

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w trybie multiplayer gry Battlefield 4, darmowym rozszerzeniu FTL: Advanced Edition do FTL: Faster Than Light, a także o narzędziach moderskich do pecetowej wersji strzelaniny Titanfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

War Thunder – czołgi na pierwszych filmach z zamkniętej bety

luckie, 3 stycznia 2014, 11:53

Do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne gameplaye z zamkniętej bety dodatku Wojska Lądowe do War Thunder. Zobacz, jak czołgi prezentują się w akcji!

Grand Theft Auto V najlepiej sprzedającym się produktem branży rozrywkowej w Wielkiej Brytanii

luckie, 3 stycznia 2014, 11:02

W 2013 roku Grand Theft Auto V sprzedawało się w Wielkiej Brytanii lepiej niż jakakolwiek inna gra, film czy album muzyczny. Na liście 20 najbardziej rozchwytywanych produkcji branży rozrywkowej znalazło się ogółem 5 gier wideo.

Gry w pudełkach: najciekawsze oferty na weekend 4-5 stycznia

Filip „fsm” Grabski, 3 stycznia 2014, 10:55

Nowy rok oznacza nowe ceny - jest tak w przypadku kilku niezłych tytułów - choć póki co eksplozji ofert nie ma. Mimo wszystko miłośnicy pudełek coś powinni dla siebie znaleźć.

Devil’s Third zadebiutuje przed końcem 2014 roku. Nie będzie wersji PC

Draug, 3 stycznia 2014, 10:36

Po długim okresie ciszy, jaka panowała w temacie gry Devil’s Third, twórca tytułu, Tomonobu Itagaki, zadeklarował, że jego dzieło zadebiutuje w bieżącym roku. Niestety, w międzyczasie zrezygnowano ze stworzenia wersji pecetowej.

Brytyjczycy wolą PlayStation 4

luckie, 3 stycznia 2014, 10:18

PlayStation 4 sprzedaje się w Wielkiej Brytanii niemal o połowę lepiej niż Xbox One. Mimo o tydzień krótszej obecności na rynku, PS4 znalazło na Wyspach ponad pół miliona nabywców, podczas gdy konsola firmy Microsoft trafiła w ręce 364 tys. Brytyjczyków.

Klasyczne Fallouty powrócą do oferty Steama. Sprzedaż gier w GOG.com niepewna

Góral, 3 stycznia 2014, 09:46

Firma Bethesda Softworks poinformowała na Twitterze, że pracuje już nad przywróceniem gier Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel do oferty sklepu Steam. Niestety nie wiadomo czy produkcje powrócą także do sprzedaży w GOG.com.

Carmageddon: Reincarnation na nowym filmie

Draug, 3 stycznia 2014, 09:33

W sieci pojawił się nowy film z gry Carmageddon: Reincarnation. Ma on postać dziennika dewelopera i koncentruje się na zaprezentowaniu pracy zawieszenia w pojazdach, ukazując nieco ponad minutę zapisu rozgrywki z wersji pre-alfa.

Nowe Humble Weekly Sale (m.in. Machinarium, Botanicula i Shelter)

Adrian Werner, 3 stycznia 2014, 07:59

Ruszyła nowa tygodniowa promocja w serwisie The Humble Bundle. Objeła ona przygodówki studia Amanita Design, w tym Machinarium i Botanicula, oraz kilka innych produkcji, takich jak Shelter czy Lume.