Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2014, 11:53

autor: luckie

War Thunder – czołgi na pierwszych filmach z zamkniętej bety

Do sieci trafiły pierwsze nieoficjalne gameplaye z zamkniętej bety dodatku Wojska Lądowe do War Thunder. Zobacz, jak czołgi prezentują się w akcji!

War Thunder może okazać się mocnym konkurentem dla World of Tanks - War Thunder – czołgi na pierwszych filmach z zamkniętej bety - wiadomość - 2014-01-03
War Thunder może okazać się mocnym konkurentem dla World of Tanks

Umowa poufności pomiędzy twórcami a testerami dodatku Wojska Lądowe do gry War Thunder dobiegła końca. W związku z tym nie trzeba było długo czekać na pojawienie się pierwszych materiałów z rozgrywką z zamkniętej bety produkcji. Kilka z nich znajdziecie poniżej.

Do tej pory czołgi w War Thunder widzieliśmy jedynie na oficjalnych materiałach, publikowanych przez studio Gaijin Entertainment. Natomiast widoczne powyżej nagrania pochodzą od uczestników bety, którzy zachwalają realizm rozgrywki oraz imponującą oprawę graficzną. Zamknięte testy Wojsk Lądowych rozpoczęły się na początku grudnia 2013 roku. Udział w nich biorą szczęśliwcy, którzy otrzymali zaproszenie od twórców lub kupili specjalny pakiet za minimum 49,95 euro (ok. 210 zł).

War Thunder dostępny jest w ramach otwartej bety od listopada 2012 roku dla Rosjan – wszyscy pozostali mogą dołączać do zabawy począwszy od sierpnia minionego roku. Póki co, gra umożliwia toczenie bitew na pokładach samolotów bojowych, wzorowanych na maszynach używanych podczas II wojny światowej. Zanim jednak produkcja ukaże się w pełnej wersji, pojawią się w niej czołgi, a z czasem także statki. Udział w rozgrywce jest bezpłatny, ale chętni mogą dokonywać mikropłatności.

  1. War Thunder - jak zmienia się darmowa sieciowa strzelanina
  2. Oficjalna strona gry War Thunder