Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2013, 11:55

autor: Bartosz "qjin" Woldański

War Thunder – czołgi w natarciu

Rosyjskie studio Gaijin Entertainment opublikowało nowe materiały wideo prezentujące nadchodzący tryb w grze War Thunder. Warto również wspomnieć, że niedawno rozpoczęła się kolejna faza zamkniętych beta-testów zapowiedzianego dodatku Wojska Lądowe, który umożliwi graczom użycie czołgów.

Czołgami w War Thunder mogą pograć tylko uczestnicy zamkniętych beta-testów Wojsk lądowych - War Thunder – czołgi w natarciu - wiadomość - 2013-12-28
Czołgami w War Thunder mogą pograć tylko uczestnicy zamkniętych beta-testów Wojsk lądowych

Twórcy gry MMO zatytułowanej War Thunder nie próżnują i stale rozwijają swój flagowy tytuł wykorzystujący model biznesowy free-to-play. Obecnie trwają prace nad rozszerzeniem Wojska Lądowe, które wprowadzi do rozgrywki czołgi. Po screenach i filmikach opublikowanych w ramach tegorocznych targów Igromir doczekaliśmy się kolejnych nagrań – tym razem dwóch, prawie godzinnych zapisów rozgrywki, które przedstawiają naziemne starcia.

Przypomnijmy, że zamknięta beta nowego trybu (tylko wersja PC) ruszyła na początku grudnia bieżącego roku. Kilka dni temu rozpoczęła się druga faza tych testów i dołączyć do nich mogą tylko ci graczy, którzy w dniach od 4 grudnia do 31 grudnia włącznie zakupili któryś z zestawów czołgów. Po szczegóły na ten temat pakietów związanych z tymi opancerzonymi wozami bojowymi odsyłamy do naszej poprzedniej wiadomości poświęconej War Thunder. Warto nadmienić, że podany termin nie jest ostatnią szansą na dołączenie do beta-testów. Wiąże się to jednak z dużym wydatkiem, więc jest to propozycja przeznaczona dla największych miłośników gry.

Dodatek Wojska Lądowe wyjdzie z fazy beta w 2014 roku. Nie wiemy na razie, kiedy nadchodzący tryb rozgrywki zostanie wbudowany w wersję na PlayStation 4, która ukazała się pod koniec listopada tego roku. W przyszłości studio Gaijin Entertainment zamierza także wprowadzić bitwy morskie, w których udział weźmiemy, sterując okrętami. Chociaż czołgi są zarezerwowane na razie tylko dla wybranych graczy, to w cieszącą się coraz większą popularnością grę War Thunder można zagrywać się bez żadnych opłat, gdyż mikropłatności są tylko opcjonalne.