Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2013, 10:50

War Thunder - ruszyła zamknięta beta bitew pancernych

Ruszyła zamknięta beta bitew pancernych w grze War Thunder. Autorzy przygotowali możliwość kupienia w ramach mikropłatności jednego z czterech zestawów pozwalających na wzięcie udziału w testach.

Garstka szczęśliwców już może się cieszyć bitwami pancernymi w War Thunder. - War Thunder - ruszyła zamknięta beta bitew pancernych - wiadomość - 2013-12-05
Garstka szczęśliwców już może się cieszyć bitwami pancernymi w War Thunder.

Na serwerach gry War Thunder ruszyła zamknięta beta Ground Forces, czyli trybu pozwalającego na pokierowanie czołgami. Twórcy wypuścili z tej okazji nowy zwiastun. Przez ostatnie tygodnie fani mogli wziąć udział w zabawie, w której zwycięzcy nagrodzeni zostali możliwością wzięcia udziału w testach.

Studio Gaijin Entertainment zamierza wysłać drugi zestaw zaproszeń do bety jeszcze w tym miesiącu. Autorzy przygotowali możliwość kupienia sobie miejsca na tej liście poprzez nabycie jednego ze specjalnych zestawów w ramach mikropłatności:

  1. M4A2 Sherman Starter Pack za 49,95 euro (ok. 210 zł) – zawiera tytułowy czołg (ranga II) i 2000 złotych orłów.
  2. M4A2 Sherman Advanced Pack za 59,94 euro (ok. 252 zł) – zawiera tytułowy czołg (ranga II), 3000 złotych orłów, dwa specjalne emblematy (decale) na pancerz i możliwość posługiwania się tytułem „Sherman Hunter”.
  3. T-34 Advanced Pack za 49,95 euro (ok. 210 zł) – zawiera prototyp tytułowego czołgu (ranga I), 3000 złotych orłów, dwa specjalne emblematy na pancerz i tytuł „T-34 Test Driver”.
  4. T-34 and M4A2 Sherman Advanced Pack za 99,91 euro (ok. 420 zł) – zawiera obydwa modele czołgów, 6000 złotych orłów, cztery specjalne emblematy na pancerz i tytuły „T-34 Test Driver”, „Sherman Hunter” oraz „Tank Pioneer”.

Przy takich cenach jest to raczej propozycja wyłącznie dla najbardziej oddanych fanów War Thunder. Warto dodać, że beta testy dotyczą jedynie wersji pecetowej. Jeszcze nie wiemy, kiedy posiadacze PlayStation 4 będą mogli dołączyć do bitew pancernych.

  1. War Thunder - jak zmienia się darmowa sieciowa strzelanina
  2. Oficjalna strona gry War Thunder

War Thunder - ruszyła zamknięta beta bitew pancernych - ilustracja #2 War Thunder to gra MMO oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami, która symuluje bitwy maszyn z okresu II wojny światowej. Starcia powietrzne już od dłuższego czasu funkcjonują w fazie otwartej bety i liczba zarejestrowanych kont dawno temu przekroczyła trzy miliony.

Ambicje autorów nie kończą się na samolotach i czołgach. W dalszych planach jest wprowadzenie również potyczek morskich, podczas których pokierujemy statkami.