Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2013, 14:50

autor: Góral

War Thunder posiada już 5 mln graczy

Firma Gaijin Entertainment, producent gry free-to-play War Thunder, ujawniła, że tytuł posiada już 5 mln graczy. Wynik ten udało się osiągnąć w ciągu roku obecności na rynku.

Firma Gaijin Entertainment poinformowała, że w ciągu roku obecności na rynku, grze War Thunder udało się przekonać do siebie 5 mln osób. Z tej okazji opublikowano nowy zwiastun, podsumowujący najważniejsze wydarzenia z minionych 12 miesięcy.

Tytuł zadebiutował w ramach otwartych beta testów w Rosji w listopadzie 2012 roku. Dostęp do nowego MMO gracze z pozostałych krajów otrzymali w styczniu 2013 roku. Obecnie produkcja cały czas jest dopracowywana. W dniu premiery konsoli PlayStation 4 (29 listopada w Europie) War Thunder ukaże się na nowym urządzeniu firmy Sony. Oprócz tego trwają prace nad wersją dedykowaną systemowi operacyjnemu Mac OS i technologii Oculus Rift.

10 listopada odbędą się starcia Golden Battles, w których można zdobyć unikalną ozdobę na samolot. Dodatkowo tytuł za jakiś czas zostanie wyposażony w możliwość walki czołgami. Naziemne pojazdy możecie zobaczyć w akcji w tym miejscu. Niestety twórcy nie ujawnili dokładnej daty premiery tego modułu.

Pierwsze urodziny War Thunder. - War Thunder posiada już 5 mln graczy - wiadomość - 2013-11-04
Pierwsze urodziny War Thunder.

War Thunder dostępne jest za darmo na oficjalnej stronie gry, a także w sklepie Steam. Tytuł oparto na modelu biznesowym free-to-play z opcjonalnym systemem mikropłatności. Jeżeli jeszcze nie zaczęliście się nim bawić, a macie taki zamiar, to warto zerknąć do naszego poradnika. Znajdziecie w nim kilka przydatnych wskazówek.

War Thunder posiada już 5 mln graczy - ilustracja #2Gaijin Entertainment to rosyjski deweloper gier wideo założony w 2002 roku. Firma nie ma na swoim koncie znaczących sukcesów, ale w jej portfolio, oprócz War Thunder, znajdziemy takie tytuły jak Apache: Air Assault, Blades of Time, IL-2 Sturmovik: Birds of Prey czy też Birds of Steel.