Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2013, 09:15

autor: Adrian Werner

War Thunder – zobacz czołgi w akcji dzięki filmikom z Igromir 2013

Pojawiły się pierwsze materiały video demonstrujące w akcji czołgi w grze War Thunder. Filmiki pochodzą z imprezy Igromir 2013 w Rosji.

Dwa dni temu pisaliśmy o wypuszczonych z okazji rosyjskich targów Igromir 2013 pierwszych screenach pokazujących jak będą wyglądały czołgi w grze War Thunder. Teraz do sieci trafiły materiały video demonstrujące pancerne maszyny w akcji.

Przypomnijmy, że początkowo udostępnionych zostanie sześćdziesiąt czołgów, a dzięki kolejnym aktualizacjom liczba ta powiększy się szybko o trzydzieści dodatkowych modeli. Wszystkie maszyny dysponować mają zróżnicowanymi typami amunicji. Autorzy zamierzają pozostać wierni realistycznym założeniom War Thunder i dlatego samolot będzie w stanie zniszczyć czołg jednym celnym trafieniem. Oba rodzaje maszyn będą mogły zmierzyć się ze sobą jedynie w trybie Arcade.

Przypomnijmy, że War Thunder to gra MMO oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami, która symuluje bitwy maszyn z okresu II wojny światowej. Produkcja znajduje się w fazie otwartej bety na pecetach, gdzie cieszy się sporą popularnością i może się pochwalić ponad trzema milionami zarejestrowanych użytkowników. Obecnie projekt pozwala wyłącznie na toczenie bitew powietrznych. Ambicje twórców są jednak znacznie większe i poza czołgami zamierzają w przyszłości wprowadzić również starcia morskie, w którym gracze pokierują statkami. Warto dodać, że pod koniec listopada tego roku War Thunder ukaże się również w wersji na konsole PlayStation 4.

  1. War Thunder - jak zmienia się darmowa sieciowa strzelanina
  2. Oficjalna strona gry War Thunder