Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2013, 14:47

Battlefield 4 - porównanie ustawień grafiki na PC

Battlefield 4 w ubiegłym tygodniu trafił do sprzedaży, a my przyglądamy mu się pod kątem różnic w minimalnych i maksymalnych ustawieniach grafiki. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmiku.

Czwarta część Battlefielda co prawda nie zaskakuje jeżeli chodzi o tryb kampanii przeznaczony dla jednego gracza, ale stanowi ona świetny materiał do tego, by przyjrzeć się grze pod względem jakości oprawy graficznej. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmu prezentującego różnice pomiędzy istawieniami niskimi a ultra.

Battlefield 4 - Battlefield 4 - porównanie ustawień grafiki na PC - wiadomość - 2013-11-04
Battlefield 4

Battlefield 4 pozwala na duży zakres swobody jeżeli chodzi o konfigurację ustawień odpowiadających za wizualną stronę gry. My skupiliśmy się na dwóch predefiniowanych ustawieniach: niskich oraz ultra. Na komputerze testowym gra działała płynnie niezależnie od powziętego wyboru, przy czym jak sami zauważycie, różnice w jakości oprawy nie należą do największych. Stąd, aby prościej wyłapać wszelkie zmiany większość nagranego materiału spowolniliśmy od 50 do 70 %. Dzięki temu łatwiej dostrzec wszelkie niuanse, różnice w jakości tekstur, odbić światła czy efektach postprocesowych.

  1. Porównanie ustawień graficznych PC w grze Battlefield 4 - wersja HD.

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

Intel Core i5-2500 CPU @3.30 GHz

Płyta główna

msi P67A-GD55 (B3)

Karta graficzna

GeForce GTX 660 Ti 2GB GDDR5

Pamięć RAM

8GB