Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2013, 14:02

autor: Sarge

Wieści ze świata (Tearaway, WildStar, Peggle 2) 4/11/13

Dziś piszemy m.in. o uzyskaniu przez grę Tearaway statusu gold, zamkniętych beta testach WildStar, a także opóźnieniu premiery Peggle 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Grand Theft Auto IV

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto zestaw Grand Theft Auto IV: Complete Edition, w skład którego wchodzi gra Grand Theft Auto IV wraz z dodatkami. Pakiet możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie całość kosztuje 7,49 euro (ok. 31 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Tearaway

Studio Media Molecule ogłosiło, że gra Tearaway uzyskała status gold. Oznacza to, że ostatecznie zakończono nad nią prace i została wysłana do tłoczni. Tym samym możemy być całkiem pewni, że uda się dotrzymać ujawnionej jakiś czas temu daty premiery. Tearaway zadebiutuje 22 listopada bieżącego roku wyłącznie na PlayStation Vita.

WildStar

Zespół Carbine Studios poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że zamknięte beta testy gry WildStar ruszą w grudniu bieżącego roku. Chętni do wzięcia w nich udziału powinni zgłaszać się pod tym adresem. Twórcy planują oficjalnie wypuścić pełną wersję gry wiosną 2014 roku.

Peggle 2

Studio PopCap przesunęło termin premiery gry Peggle 2 na grudzień bieżącego roku. Deweloper poinformował o tym serwis GamesBeat, ale dokładna data debiutu nie jest jeszcze znana. Początkowo mówiło się o tym, że produkcja ukaże się 22 listopada jako jeden z tytułów startowych na Xboksa One (w przygotowaniu jest też wersja na Xboksa 360).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Just Dance Kids 2
 2. Dark Souls II
 3. Call of Duty: Ghosts
 4. Oddworld: Abe’s Oddysee New N’ Tasty
 5. Star Citizen
 6. War Thunder
 7. The Stomping Land
 8. Ben 10: Omniverse 2
 9. Battle Worlds: Kronos
 10. Forza Motorsport 5
 11. Dementium II
 12. Psychic Detective
 13. Urban Runner

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Thief – Stories from the City #1 – Basso’s Gamble (PL)
 2. Rainbow Moon – zwiastun wersji na PSV
 3. The Lost Titans – trailer
 4. Mario Party: Island Tour – trailer
 5. Contrast – dziennik dewelopera
 6. Killer Instinct – Orchid
 7. Yaiba: Ninja Gaiden Z – trailer - broń