Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3X360Wii
Okładka Just Dance Kids 2 (PS3)
OkładkaJust Dance Kids 2 (PS3)

Just Dance Kids 2

Druga odsłona dziecięcego sub-cyklu serii Just Dance. Mali gracze mogą wykazać się wyczuciem rytmu i zdolnościami tanecznymi, wykonując układy choreograficzne do 40 popularnych utworów muzyki popularnej.

Towarzyskie | Kinect | dla dzieci | rytmiczne | taneczne | PlayStation Move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance Kids 2 Premiera

25paź2011

Wii PS3 X360

producent: LAND HO! wydawca: Ubisoft

Just Dance Kids 2 to druga odsłona adresowanego do najmłodszych graczy sub-cyklu serii Just Dance, zapoczątkowanego w 2010 roku grą Just Dance Kids. Dewelopingu tytułu ponownie podjęło się studio Land Ho! przy wydawniczym wsparciu koncernu Ubisoft.

Mechanika rozgrywki nie odbiega znacząco od rozwiązań znanych z „dorosłego” Just Dance. Zadaniem graczy jest naśladowanie ruchów pokazywanych przez tancerzy na ekranie. Znaczenie ma przede wszystkim precyzja i wyczucie rytmu. Układy taneczne zaprojektowane zostały przez specjalistów od choreografii dziecięcej, a poszczególne wyzwania dobrać można pod kątem stopnia trudności, poziomu wysiłku fizycznego, wieku dziecka oraz jego płci.

Gra pozwala na zabawę solową lub z udziałem innych graczy. Większość układów w Just Dance Kids 2 można wykonywać w trzy osoby (pod warunkiem posiadania odpowiedniej liczby kontrolerów ruchowych).

Ścieżka muzyczna gry złożona jest z 40 utworów, wśród których znaleźć można tradycyjne piosenki jak Jingle Bells i Itsy Bitsy Spider, poprzez przeboje lat 50., 60. i 70. ubiegłego wieku (np. Lollipop, Barbara Ann i Crocodile Rock), aż po hity współczesnych artystów (m.in. Love Me Justina Biebera oraz Whip My Hair Willow Smith).

Od strony wizualnej Just Dance Kids 2 niewiele różni się od pierwowzoru. Twórcy zadbali o przyciągającą uwagę, intensywną kolorystykę oraz humorystyczne akcenty oprawy graficznej. Czytelny interfejs i prosty system sterowania nie powinny nastręczać problemów graczom niezależnie od wieku.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-3  

Wymagania wiekowe Just Dance Kids 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Just Dance Kids 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PS Move + PS Eye
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Wii
PS3
X360