Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2013, 13:07

autor: Sarge

Znamy terminy jesiennych i świątecznych promocji na Steamie?

Wszystko wskazuje na to, że za sprawą wycieku pewnej wiadomości e-mail poznaliśmy terminy jesiennych i świątecznych promocji w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Jak dotąd nie zostały one potwierdzone przez firmę Valve.

Na forum Reddit wyciekła wiadomość e-mail wysłana przez firmę Valve do anonimowego rosyjskiego dewelopera w sprawie zbliżających się promocji na Steamie. W ten sposób prawdopodobnie dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się najbliższych, dużych przecen w tym serwisie.

W widocznym poniżej e-mailu firma Valve poinformowała, że jesienne promocje na Steamie odbędą się w dniach 27 listopada 2013 roku – 3 grudnia 2013 roku, a na świąteczne okazje będziemy musieli poczekać do okresu 19 grudnia 2013 roku – 2 stycznia 2014 roku. Informacja została oznaczona jako poufna i deweloper został poproszony o nieujawnianie podanych dat. Jak widać, nie do końca się to udało.

Wiadomość e-mail zdradzająca terminy nadchodzących promocji / źródło: Reddit.com - Znamy terminy jesiennych i świątecznych promocji na Steamie? - wiadomość - 2013-11-04
Wiadomość e-mail zdradzająca terminy nadchodzących promocji / źródło: Reddit.com

Choć powyższą informację musimy traktować w kategorii plotki, to jest spora szansa, że jest całkiem wiarygodna. W poprzednich latach również dochodziło do podobnych wycieków i z reguły sprawdzały się. Jeden z użytkowników forum Reddit utrzymuje, że zdjęcie przedstawiające wiadomość e-mail jest prawdziwe, bo sam otrzymał je od pewnego rosyjskiego dewelopera, którego gra ostatnio dostała „zielone światło” w ramach programu Steam Greenlight.

Jesienne i świąteczne promocje to od kilku lat bardzo przyjemny dla graczy standard w serwisie Steam. W tym czasie przecenianych jest mnóstwo tytułów, co pozwala nabyć w niskiej cenie wiele interesujących produkcji. Nie inaczej będzie i tym razem, więc gracze już teraz powinni szykować portfele i planować najbliższe zakupy.