Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 stycznia 2014

Najpopularniejsze dema przygodowych gier akcji na naszym FTP

Adrian Werner, 26 stycznia 2014, 19:10

W drugim przeglądzie najpopularniejszych dem i pełnych wersji na naszym serwerze FTP omawiamy przygodowe gry akcji. W kategorii bezkonkurencyjne okazała się całkiem już leciwa platformówka Kangurek KAO.

OMG HD Zombies! - zręcznościówka o wybuchających zombiakach doczeka się wersji pecetowej

Adrian Werner, 26 stycznia 2014, 17:42

Firma Ghostlight ogłosiła zamiar wydania pecetowej zręcznościówki OMG HD Zombies!. Zajmiemy się w niej eliminowaniem hord zombiaków, poprzez wywoływanie wybuchowych reakcji łańcuchowych.

Firefall zadebiutuje w tym roku. Twórcy strzelanki MMO zdobyli dodatkowe fundusze

Adam Zechenter, 26 stycznia 2014, 16:58

Red5, producent sieciowej strzelanki Firefall, poinformował, że nowa inwestycja zapewniła firmie środki potrzebne do wydania pełnej wersji gry w 2014 roku. Mowa o inwestycji chińskiej spółki, która wykupiła 20% akcji Red5 Studios za 23 mln dolarów. Obecnie produkcja znajduje się w fazie otwartej bety.

Cradle – przygodowa gra akcji wykorzystująca CryEngine trafiła na Kickstartera

Adam Zechenter, 26 stycznia 2014, 15:56

Niezależne studio Mojo Game ogłosiło zbiórkę funduszy za pośrednictwem platformy Kickstarter. Gracze będą mogli wesprzeć Cradle – pierwszy projekt młodego zespołu. Będzie to przygodowa gra akcji z elementami RPG, której premierę zaplanowano na rok 2015.

EverQuest Next, Final Fantasy XIV i PlanetSide 2 zmierzają na PlayStation 4. Zapowiedź SOE All Access

qjin, 26 stycznia 2014, 15:55

Firma Sony Online Entertainment szykuje nie lada zmiany w systemie subskrypcji obejmującym nie jedną, lecz kilka gier znajdujących się w ofercie koncernu. Ponadto potwierdzono wydanie EverQuest Next na PlayStation 4 oraz ujawniono termin premiery Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i PlanetSide 2 na tę konsolę. Ponadto pierwsza część ostatniej z wymienionych produkcji przejdzie niebawem na model biznesowy free-to-play.

The Last of Us nie otrzyma więcej fabularnych DLC

qjin, 26 stycznia 2014, 14:20

Studio Naughty Dog poinformowało, że The Last of Us: Left Behind będzie zarazem pierwszym i ostatnim fabularnym DLC do podstawowej wersji gry. Plany firmy nie zakładają żadnych innych dodatków przeznaczonych dla jednego gracza.

Middle-Earth: Shadow of Mordor vs Assassin’s Creed – zobacz porównanie gier na filmiku

qjin, 26 stycznia 2014, 13:45

Do sieci trafił materiał wideo porównujący zapowiedzianą stosunkowo niedawno grę Middle-Earth: Shadow of Mordor z jedną z odsłon popularnej serii Assassin’s Creed. Nagranie zostało zrealizowane przez jednego z użytkowników serwisu YouTube – dzięki niemu możemy lepiej przyjrzeć się podobieństwom pomiędzy wspomnianymi tytułami.

Sony zamknie serwery Free Realms, Clone Wars Adventures, Vanguard: Saga of Heroes i Wizardry Online

Adrian Werner, 26 stycznia 2014, 12:33

Firma Sony Online Entertainment ogłosiła plany zamknięcia serwów czterech produkcji MMORPG - Free Realms, Clone Wars Adventures, Vanguard: Saga of Heroes oraz Wizardry Online.

Skyrim na modowych sterydach – tak powinny wyglądać gry nowej generacji

Adam Zechenter, 26 stycznia 2014, 11:57

Wraz z premierą konsol nowej generacji wielu graczy czekało na prawdziwą rewolucję w jakości gier. Na razie nowe produkcje chyba jeszcze nie zaspokoiły tych pragnień, więc w międzyczasie warto rzucić okiem na screeny z najpiękniejszych modów do The Elder Scrolls V: Skyrim. Czy nie tak powinny wyglądać next-genowe produkcje?

Hover: Revolt of Gamers - zapowiedziano platformówkę FPP łączącą elementy Mirror's Edge i Jet Set Radio

Adrian Werner, 26 stycznia 2014, 11:00

Studio Midgar ujawniło pierwsze konkrety oraz materiały graficzne z gry Hover: Revolt of Gamers. Gra będzie pierwszoosobową platformówką z rozbudowanym system trików, która pozwoli swobodnie podróżować po futurystycznym mieście.

World of Tanks – Test aktualizacji 8.11: tym razem bez nowych czołgów

Asmodeusz, 26 stycznia 2014, 09:07

Rozpoczęły się testy kolejnej aktualizacji do World of Tanks oznaczonej numerem 8.11. Tym razem nie otrzymamy nowych pojazdów; w zamian za to dostaniemy nowy tryb gry, kilka map oraz całą gamę poprawek i usprawnień.