Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2014, 11:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (FTL: Faster Than Light, Titanfall, Battlefield 4) 3/1/14

Dziś piszemy m.in. o weekendzie z podwójnym doświadczeniem w trybie multiplayer gry Battlefield 4, darmowym rozszerzeniu FTL: Advanced Edition do FTL: Faster Than Light, a także o narzędziach moderskich do pecetowej wersji strzelaniny Titanfall. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall

Vince Zampella ze studia Respawn Entertainment potwierdził na Twitterze, że pecetowa wersja gry Titanfall nie otrzyma narzędzi moderskich w dniu premiery. Nie jest wykluczone, że stanie się to jakiś czas później – twórcy będą zastanawiać się nad tym dopiero po debiucie strzelaniny. Titanfall pojawi się 13 marca bieżącego roku w Europie na PC, Xboksa One oraz Xboksa 360.

FTL: Faster Than Light

Na oficjalnej stronie internetowej niezależnej gry FTL: Faster Than Light pojawiły się kolejne szczegóły na temat darmowego rozszerzenia FTL: Advanced Edition. Przede wszystkim przedstawiono nową rasę (Lanius), a także opisano kilka usprawnień w mechanice rozgrywki i zapowiedziano wprowadzenie niedostępnych wcześniej dronów. Aktualizacja FTL: Advanced Edition ma zostać udostępniona w pierwszym kwartale tego roku.

Tak wygląda Lanius - nowa rasa wprowadzona w darmowym rozszerzeniu FTL: Advanced Edition - Wieści ze świata (FTL: Faster Than Light, Titanfall, Battlefield 4) 3/1/14 - wiadomość - 2014-01-03
Tak wygląda Lanius - nowa rasa wprowadzona w darmowym rozszerzeniu FTL: Advanced Edition

Battlefield 4

Firma Electronic Arts ogłosiła, że w dniach 3 stycznia (14:00) – 5 stycznia (12:00) odbędzie się weekend z podwójnym doświadczeniem w grze Battlefield 4. Dotyczy to wyłącznie członków usługi Premium i osób, które wcześniej otrzymały specjalny kod uprawniający do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Początkowo taki weekend z podwójnym doświadczeniem miał odbyć się pod koniec grudnia ubiegłego roku, ale przesunięto go o kilka dni ze względu na problemy z przyłączeniem się do rozgrywek sieciowych w trybie multiplayer, występujące u niektórych graczy.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła przesunięcie na późniejszy termin startu drugiego sezonu beta testów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na razie kontynuowane będą więc testy z dotychczas zaproszonymi graczami. Drugi sezon bety rozpocznie się w bliżej nieokreślonym terminie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Blackguards
  2. Marvel Puzzle Quest: Dark Reign
  3. Framed
  4. Kill the Bad Guy

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Framed - trailer