Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Horse and Pony (PC)
OkładkaHorse and Pony (PC)

Konie i kucyki PC

Horse and Pony

Produkcja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, umożliwiająca graczowi prowadzenie własnej stadniny koni oraz opiekę nad tymi zwierzętami. Oprócz zarządzania ośrodkiem, istnieje możliwość brania udziału w wyścigach czy zabawach z kucykami.

Symulacje | edukacyjne | dla dzieci | o koniach | zwierzęta

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Konie i kucyki Premiera PC

18listopada2013

pudełko PL

18listopada2013

producent: Radon Labs wydawca: DTP Young Gmbh wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Konie i kucyki to nieskomplikowana gra strategiczno-edukacyjna zaprojektowana z myślą o najmłodszych odbiorcach. Produkcja pozwala na kompleksowe zarządzanie stadniną koni i dbanie o każdy aspekt jej funkcjonowania. Za jej powstanie, podobnie jak i szeregu innych tytułów poświęconych tematyce zwierzęcej, odpowiedzialne jest studio Radon Labs.

Gracz staje przed zadaniem wybudowania własnego ośrodka, w którym schronienie znajdzie nawet kilkadziesiąt koni oraz kucyków. Gra pozwala na skupienie się na praktycznie każdym aspekcie prowadzenia stadniny koni, począwszy od najważniejszego, czyli dbania o finanse. Dzięki odwiedzinom klientów oraz turystów zyskujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rozbudowę naszego ośrodka o nowe pomieszczenia czy też tereny przeznaczone na wybiegi. Dodatkowe środki pozyskamy również z tytułu sprzedaży koni – takich transakcji dokonamy jednak dopiero wtedy, gdy zwierzę dorośnie. Do codziennych obowiązków gracza należy także dbanie o higienę i zadowolenie naszych podopiecznych – sprzątanie stajni czy też pielęgnacja sierści to tylko część prac z tym związanych.

Produkcja pozwala także na udział w wyścigu koni zgromadzonych w prowadzonej stadninie, dzięki czemu nasi podopieczni zyskają na wartości, a ich samopoczucie ulegnie zwiększeniu. Dodatkowo istnieje również możliwość przejażdżki po bezpośredniej okolicy ośrodka i obserwowania świata z grzbietu rumaka.

Gra cechuje się prostą i kolorową oprawą wizualną, a zwierzęta są żywo i bogato animowane. Problemów nie przysparza również prosty w obsłudze interfejs, przystosowany dla najmłodszych użytkowników.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Konie i kucyki cena w dniu premiery: 24,90 PLN

Wymagania wiekowe Konie i kucyki: Odpowiednia dla każdego wieku.