Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Barbie Horse Adventures Mystery Ride (PC)

Barbie Horse Adventures Mystery Ride PC

Gra dla najmłodszych dziewczynek z najpopularniejszą na świecie lalką w roli głównej. Wpierw wybieramy własnego kucyka, a następnie tresujemy go i dbamy o jego zdrowie. Gdy opanujemy już umiejętności jeździeckie wyruszamy w świat szukać zagubionego konia imieniem Lucky.

Akcji | Barbie | o koniach | jeździectwo

PC Windows
Okładka Barbie Horse Adventures Mystery Ride (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12grudnia2003

11października2007

pudełko PL

Barbie Horse Adventures Mystery Ride to, jak wskazuje sam tytuł, kolejna gra z najpopularniejszą na świecie lalką w roli głównej. Całość kierowana jest głównie do najmłodszych użytkowniczek komputera, natomiast ich zadaniem jest pomoc Barbie w odnalezieniu zaginionego kucyka o imieniu Lucky, zanim rozpoczną się oficjalne zawody jeździeckie.

Przygoda rozpoczyna się od wybrania własnego kucyka, czesania jego krzywy oraz karmienia go marchewkami, słodkimi jabłkami i kostkami cukru. Następnie należy opanować kilka umiejętności jeźdźca - m.in. skakanie przez przeszkody, czy galop. Dopiero po odpowiednim treningu Barbie może bowiem wyruszyć na poszukiwania Lucky. Kolejne wskazówki oraz tropy zbieramy w trzech lokacjach (las, miasto, pustynne jaskinie), każdy ślad oczywiście przybliża grających do odnalezienia kucyka. Twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu do gry szeregu mini-gier i zabaw do przejścia, niespodzianek i bonusów dla najbardziej starających się osób, jak również opcji wybierania najlepszego stroju do jazdy dla Barbie. To wszystko w znaczy sposób zwiększa oczywiście przyjemność z grania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 315 głosów czytelników.

Gry podobne do Barbie Horse Adventures Mystery Ride

Klasyfikacja PEGI Barbie Horse Adventures Mystery Ride

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Barbie Horse Adventures Mystery Ride

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • Windows 98/ME/2000/XP
  • 128 MB RAM (Win XP)
  • 100 MB wolnego miejsca na dysku
  • 24x CDROM/DVD