Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCNDS
Okładka My Riding Stables (PC)

My Riding Stables

My Riding Stables to gra przygotowana w głównej mierze z myślą o najmłodszych sympatykach koni. Wcielamy się w postać stajennego, jeźdźca lub instruktora jazdy konnej.

Zręcznościowe | widok izometryczny | o koniach | jeździectwo

Okładka My Riding Stables (PC)

data premiery gry:

16lip2006

PC

14lis2007

NDS

My Riding Stables to gra przygotowana w głównej mierze z myślą o najmłodszych sympatykach koni. Właściciele PeCetów w przeszłości mogli już zagrać w zbliżone tematycznie produkcje, takie jak Horsez czy My Horse And Me. Za opracowanie My Riding Stables odpowiedzialne jest studio developerskie dtp young entertainment. Firma ta w przeszłości zasłynęła między innymi za sprawą drugiej części serii My Pet Hotel.

Omawiany produkt oferuje możliwość sprawowania trzech zasadniczych ról – stajennego, instruktora jazdy konnej, bądź też jeźdźca. Wcielając się w postać stajennego należy przede wszystkim zajmować się sprawowaniem bezpośredniej opieki nad zwierzętami, zaspokajając ich podstawowe potrzeby. Równie istotną rolę odgrywa czyszczenie stajni oraz dbanie o higienę koni. Gracz może ponadto zająć się sprawami poruszającymi problematykę rozrodu, dążąc do wyhodowania silniejszych i szlachetniejszych ras. Przejmując obowiązki instruktora jazdy konnej należy przede wszystkim dbać o utrzymanie wysokiego zadowolenia klientów, uczestnicząc w ćwczeniach mających zaznajomić ich z tą tematyką.

Zdecydowanie naciekawiej prezentuje się trzecia rola, oferując możliwość bezpośredniego ujeżdżania znajdujących się w stajni koni. Gracz może tu też liczyć na spore zróżnicowanie form rozrywki. Lista atrakcji obejmuje między innymi uczestnictwo w mniej lub bardziej prestiżowych zawodach. Nie zapomniano też jednak o tych osobach, którym zależy jedynie na niezobowiązujących przejażdżkach konnych. W tym celu zaprojektowano kilka różnych map, zlokalizowanych między innymi na plaży czy w lesie.

Wersja przeznaczona na komputery osobiste wyróżnia się bardzo szczegółową oprawą graficzną. Modele koni są dokładnie animowane, a otoczenie w pełni trójwymiarowe. Co ciekawe, w ramach bonusu można się też zająć tworzeniem własnej posiadłości, ulokowanej w pobliżu stajni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI My Riding Stables

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe My Riding Stables

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza), 650 MB HDD, Windows 98/Me/2000/XP

NDS
PC