Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Racing Manager 2014 (PC)
OkładkaRacing Manager 2014 (PC)

Racing Manager 2014 PC

Gra strategiczna, w której prowadzimy własny zespół wyścigowy. Do naszych zadań należy rozwój technologiczny teamu, prowadzenie karier kierowców i dbanie o dobrą atmosferę w zespole.

Strategiczne | manager | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Racing Manager 2014 Premiera PC

6grudnia2013

producent: Comport Interactive wydawca: Kalypso Media

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Racing Manager 2014

F1 Manager

F1 World Grand Prix 2000

Racing Team Manager

Racing Manager 2014 to strategiczna gra sportowa, w której gracz wciela się w rolę menedżera teamu wyścigowego. Za produkcję odpowiada mało znane studio Comport Interactive.

Gra pozwala nam na poprowadzenie własnego zespołu wyścigowego – możemy go stworzyć od podstaw, określając nazwę i barwy lub skorzystać z jednego z wcześniej stworzonych profili. Do naszych obowiązków należy praktycznie każdy aspekt działalności teamu – podstawową kwestią jest odpowiedni dobór kierowców i mechaników. Zawodnicy, poprzez nasze dyrektywy, z czasem wykształcają nowe umiejętności oraz cechy charakteru, które mogą być pomocne podczas rywalizacji na trasie – produkcja pozwala na wybór jednej z kilkudziesięciu ścieżek kariery. Nie zapomniano również o stronie technicznej zespołu wyścigowego – odpowiedni rozwój technologii zapewnią nam projektanci i inżynierowie, dbający o badania nad poszczególnymi częściami bolidów – w sumie do odkrycia jest ponad 100 różnorodnych wariantów i rozwiązań. Gra pozwala także na zaprojektowanie własnego samochodu i skompletowanie go z szeregu części zamiennych. Do zadań menedżera należy również dbanie o odpowiedni kontakt z mediami oraz pozyskiwanie nowych sponsorów.

Osobny moduł poświęcono weekendom wyścigowym – w jego ramach musimy ustalić odpowiednią strategię działania, określając m.in. ilość pit-stopów, wielkość tankowań czy typ ogumienia. W trakcie wyścigów możemy ponadto wsłuchiwać się w podpowiedzi kierowców i na bieżąco reagować na wydarzenia na torze, zmieniając sposób rozgrywania kolejnych okrążeń. Każde zwycięstwo buduje nie tylko prestiż naszej stajni i kierowców, ale również osoby menedżera, a dzięki zarobionym pieniądzom możemy urozmaicać swoje prywatne życie poprzez zakupy jachtów, willi czy samochodów sportowych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Racing Manager 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

Racing Manager 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 5600 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8