Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Pirates of Black Cove: Origins (PC)

Pirates of Black Cove: Origins PC

Dodatek do gry strategicznej Pirates of Black Cove. Rozszerzenie ponownie przenosi nas w realia pirackich przygód i walk na morzu – tym razem wcielamy się w postać legendarnego kapitana Kroga.

To jest dodatek do gry Pirates of Black Cove.

Przygodowe | RTS | piraci | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka Pirates of Black Cove: Origins (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15grudnia2011

Pirates of Black Cove: Origins to dodatek do pirackiej mieszanki RTS-a i RPG-a o tytule Pirates of Black Cove. Za stworzenie tej produkcji, podobnie jak i podstawowej wersji gry, odpowiada fińskie studio Nitro Games.

Rozszerzenie przenosi nas w czasy kilkanaście lat przed akcją znaną z pierwowzoru – w grze wcielamy się w postać legendarnego kapitana Kroga, który właśnie kolejny raz przegrał w starciu ze zjednoczonymi pirackimi klanami. Klęska, jaką poniósł, zrodziła w jego głowie pomysł stworzenia oddziału zdolnego do skutecznej walki z wrogim sojuszem. W tym celu zebrał resztkę poddanych i wspólnie z mrocznymi siłami z Zapomnianej Wyspy stworzył nowy oddział, Black Covians, który ma pomóc w odzyskaniu prymu na karaibskich wodach.

Dodatek przynosi w sumie cztery fabularyzowane rozdziały, w których poznamy tajemnicę kapitana Kroga i jego mrocznej kompanii. Mając pod swoimi skrzydłami złych piratów spod bandery „Black Cove” możemy skorzystać z szeregu nowych umiejętności i mocy wykorzystywanych na polu walki z wrogimi siłami. Dodatkowo nasze działania wesprze także trójka herosów.

Rozszerzenie korzysta z tego samego silnika graficznego, co podstawowa wersja gry, dzięki czemu oprawa wizualna jest bardzo zbliżona do pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Pirates of Black Cove: Origins

12+

Wymagania sprzętowe Pirates of Black Cove: Origins

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7