Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2010, 11:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Medal of Honor, Plants vs Zombies, MAG) 28/07/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o udziale Linkin Park w promocji Medal of Honor, zmianach w Plants vs Zombies, premierze dodatku DLC do nowych przygód Transformersów, a także obszernej aktualizacji strzelaniny MAG. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o udziale Linkin Park w promocji Medal of Honor, zmianach w Plants vs Zombies, premierze dodatku DLC do nowych przygód Transformersów, a także obszernej aktualizacji strzelaniny MAG. Zapraszamy do lektury.

Medal of Honor

Na ścieżce dźwiękowej do gry akcji Medal of Honor znajdzie się singiel z nowego albumu amerykańskiej kapeli rockowej Linkin Park (A Thousand Suns). Kompozycja o tytule The Catalyst zostanie również wykorzystana w charakterze podkładu muzycznego do nowego zwiastuna gry (w reżyserii członka zespołu, Joe Hahna). Jego publikacja nastąpi 1 sierpnia na łamach oficjalnej strony internetowej gry. Na łamach serwisu Youtube znajdziecie jego minutową zapowiedź, wraz z fragmentem utworu.

Aion

Firma NCsoft poinformowała, że w okresie od 30 lipca do 2 sierpnia w ramach gry MMO Aion obowiązywać będzie tzw. weekend z podwójnym doświadczeniem. W tym czasie możliwość przetestowania gry otrzymają również wszyscy posiadacze nieaktywnych kont.

Plants vs Zombies

Firma PopCap Games zadecydowała o wprowadzeniu istotnej modyfikacji do gry Plants vs Zombies. Chodzi mianowicie o rezygnację z dotychczasowego projektu postaci „tańczącego zombie”, wzorowanego na Michaelu Jacksonie. Decyzja została podjęta pod wpływem nacisków ze strony agencji dbającej o wizerunek zmarłego piosenkarza. Stosowna aktualizacja została już wprowadzona do wersji gry przeznaczonej na iPhone’a (podobno wywołuje ona zawieszanie się gry na czwartym modelu telefonu firmy Apple). Odsłony na PC i X360 zostaną poddane temu zabiegowi w niedługim czasie.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Plants vs Zombies, MAG) 28/07/10 - ilustracja #1

Tańczący zombie w akcji.

THQ

Firma THQ pracuje nie nad trzema, a czterema wewnętrznymi markami bazującymi na licencji WWE. Nieznana dotąd gra ma przypominać bardziej casualowe WWE All Stars, aniżeli rozbudowane i silące się na symulację Smackdown! Vs. Raw. Niestety, większa liczba szczegółów nie została ujawniona. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że sieciowa odsłona Smackdown! Vs Raw Online opracowywana z myślą o rynkach azjatyckich na Zachodzie zostanie najprędzej wydana w 2012 roku.

Transformers: War for Cybertron

Do sprzedaży za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network trafi dziś zapowiedziany w ubiegłym tygodniu dodatek DLC do gry akcji Transformers: War for Cybertron. W jego skład wchodzą dwie nowe mapy do trybu multiplayer, a także grywalni bohaterowie: Scattershot, Onslaught, Shockwave, Jazz oraz Demolishor. DLC kosztuje odpowiednio 800 punktów MS i 9,99 euro.

Capcom

Firma Capcom do tej pory publikowała rocznie średnio dwie gry należące do swoich najbardziej uznanych marek (np. Resident Evil). Ostatnie wypowiedzi szefostwa wskazują jednak, że w kolejnych latach Capcom planuje zwiększyć tę liczbę do 3-4. Firma pragnie tego dokonać poprzez częstsze wykorzystywanie studiów rozsianych po Ameryce Północnej oraz Europie, a także skrócenie procesu dewelopingu z 4 do 2-3 lat.

MAG

Na początku sierpnia światło dzienne ujrzy nowa aktualizacja sieciowej strzelaniny MAG. Update oznaczony numerem 1.07 wprowadzi m.in. tzw. „Happy Hour”, czyli 60-minutowy okres, aktywowany raz na 24 godziny i dostarczający podwójnej liczby punktów doświadczenia, tryb Faction Neutral (powstały z połączenia zasad opcji Suppression i Sabotage), modyfikacje dla map Flores Basin i Alyeska Terminus, a także zmiany w oprawie graficznej (związane z oświetleniem).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel

My First Trainz Set

Despicable Me: The Game

FIFA 11

Z.H.P.

Dungeon Siege III

Star Trek Online

Portal 2

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

inFamous 2 - Z dziennika dewelopera #1 – wersja PL

Halo: Reach - Z dziennika dewelopera #3 – wersja PL

Epic Mickey - 2D gameplay

Enslaved: Odyssey to the West - gameplay

Super Hero Squad Online

DC Universe Online

gry