Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPPS2WiiNDS
Okładka Despicable Me: The Game (PSP)
OkładkaDespicable Me: The Game (PSP)

Despicable Me: The Game

Despicable Me: The Game - Minion Mayhem

Despicable Me to humorystyczna gra akcji, której fabuła oparta jest na wątkach z filmu pod tym samym tytułem (Jak ukraść Księżyc). Czarny charakter Gru planuje ukraść Księżyc, a na drodze staje mu jego największy rywal Vector.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Despicable Me: The Game Premiera

6lip2010

Wii NDS PS2 PSP

Despicable Me to zabawna gra akcji, której fabuła oparta jest na wątkach z filmu pod tym samym tytułem (w naszym kraju: Jak ukraść Księżyc). Produkcja opowiada historię superzłoczyńcy Gru (głos Steve’a Carrella), który za wszelką cenę dąży do dokonania jednego z najzuchwalszych przestępstw w historii naszej planety – planuje ukraść Księżyc. Aby tego dokonać Gru knuje, spiskuje, tworzy plany, buduje statek kosmiczny i walczy ze swym rywalem – Vectorem.

W grze do zadań gracza należy dowodzenie armią żółtych sług, wykonywanie kolejnych misji i rozwiązywanie różnorodnych zagadek, a wszystko to z wykorzystaniem rozmaitych broni i gadżetów, takich jak lasery, zamrażające karabiny i złowieszcze pojazdy.

Despicable Me: The Game pozwala ponownie przeżyć chwile znane z filmu, a także doświadczyć zupełnie nowych emocji związanych z przygodami, które nie pojawiły się w obrazie kinowym. A wszystko to zostało okraszone sporą dawką humoru.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Despicable Me: The Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS
PS2
PSP