Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2010, 12:26

autor: Jiker

Wieści ze świata (Mafia II, Star Wars: The Force Unleashed II, EA Sports MMA) 29/09/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o czterech mini-dodatkach do Mafii II, ukończeniu prac nad Time Crisis: Razing Storm, gościnnym występie Guybrusha Threepwooda w The Force Unleashed II, a także demie EA Sports MMA. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o czterech mini-dodatkach do Mafii II, ukończeniu prac nad Time Crisis: Razing Storm, gościnnym występie Guybrusha Threepwooda w The Force Unleashed II, a także demie EA Sports MMA. Zapraszamy do lektury.

Mafia II

Firma Take 2 poinformowała o ogólnej premierze czterech niewielkich dodatków do gry akcji Mafia II (na PC, PS3 i X360). Tym razem mamy do czynienia z niewielkimi zestawami składającymi z nowych samochodów oraz ubrań dla Vito: Vegas Pack (stara szkoła, utrzymana w stylu Vegas), War Hero Pack (pojazdy i stroje w stylu militarnym), Renegade Pack (sportowe coupe i hot rod w sam raz dla renegata), a także Greaser Pack (sportowe wozy oraz adekwatne uniformy dla Vito). Każda z paczek kosztuje w zależności od wersji 2,99 dolara lub 240 punktów MS. Warto odnotować, że opisana wyżej zawartość była wcześniej dostępna dla osób, które zdecydowały się zamówić produkcję przedpremierowo u wybranych sprzedawców.

Time Crisis: Razing Storm

Prace nad strzelaniną Time Crisis: Razing Storm na PlayStation 3 zostały oficjalnie ukończone. Z informacji podanych przez firmę Namco Bandai wynika, że produkcja trafi do amerykańskich sklepów 19 października (termin debiutu w Europie nie jest jeszcze znany, choć obstawia się przełom października i listopada). Gracze przejmą w niej kontrolę nad członkami oddziału specjalnego i zostaną wysłani na misję do Ameryki Południowej. Przypominamy, że w pudełku z grą znajdą się również dwie inne, bonusowe pozycje: Deadstorm Pirates oraz arcade’owa wersja Time Crisis 4.

Wieści ze świata (Mafia II, Star Wars: The Force Unleashed II, EA Sports MMA) 29/09/10 - ilustracja #1

Star Wars: The Force Unleashed II

Jedną z ciekawszych atrakcji Star Wars: The Force Unleshead II będzie skórka Guybrusha Threepwooda, głównego bohatera przygodowej serii Monkey Island, którą będzie można nałożyć na standardowy model Starkillera. Firma LucasArts pokusiła się nie tylko o ujawnienie tej wiadomości (nie wiemy jednak, czy poza wpływem na wygląd aktywowanie skórki przyniesie jeszcze jakiś efekt), ale również pokazanie, jak zawadiacki, niedoszły pirat prezentuje się z dwoma mieczami świetlnymi w rękach. Threepwooda w wydaniu z The Force Unleashed II sprawdzimy w akcji 29 października.

Sonic the Hedgehog 4

Wiemy już kiedy miłośnicy przygód Niebieskiego Jeża otrzymają szansę przetestowania pierwszego epizodu gry Sonic the Hedgehog 4. Najpierw takową możliwość otrzymają posiadacze iPhone’ów (7 października – App Store), następnie właściciele Wii (11 października – WiiWare, 1500 punktów Nintendo), PlayStation 3 (12 października w Stanach Zjednoczonych i 13 października w Europie – PlayStation Network, 15 dolarów), a na końcu Xboksa 360 (13 października – Xbox Live Arcade, 1200 punktów MS).

Medal of Honor

Firma Electronic Arts poinformowała, że osobą odpowiedzialną za skomponowanie ścieżki dźwiękowej do gry Medal of Honor (premiera 15 października) będzie Ramin Djawadi. Doświadczony artysta, mający na swoim koncie muzykę do m.in. Iron Mana, Prison Break oraz Starcia tytanów, ujawnił, że soundtrack będzie wyjątkowo zróżnicowany. Nie zabraknie w nim kompozycji spokojniejszych, nostalgicznych, jak i żywiołowych, adekwatnych do sytuacji.

EA Sports MMA

Na amerykańskim PlayStation Network (do Europy powinno zawitać dzisiaj) oraz w bazie Xbox Live pojawiło się demo gry walki EA Sports MMA. Pełna wersja najnowszego dzieła studia EA Tiburon (NFL Madden, Tiger Wood PGA Tour) zadebiutuje u nas 22 października.

Wieści ze świata (Mafia II, Star Wars: The Force Unleashed II, EA Sports MMA) 29/09/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Assassin's Creed: Brotherhood

Alien Breed 2: Assault

Samurai Warriors 3

Amnesia: Mroczny Obłęd

Front Mission Evolved

Bakugan Battle Brawlers: Defenders of the Core

Bakugan: Battle Brawlers

Swords & Soldiers

Resident Evil: Revelations

Haunted House

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Assassin's Creed: Brotherhood Gramy!

Gramy w F1 2010 - kariera Gramy!

gry