Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2010

Polska premiera F1 2010 przesunięta
Polska premiera F1 2010 przesunięta

Cairine, 21 września 2010, 20:26

Rano informowaliśmy o dzisiejszej premierze F1 2010. Pisaliśmy wtedy też, że zgodnie z zapowiedziami gra trafi do polskich sklepów w ten piątek. Okazuje się jednak, że (co rzadkością niestety nie jest) na polską wersję językową przyjdzie nam poczekać nieznacznie dłużej niż oczekiwaliśmy.

Demo Civilization V dostępne do pobrania

Jiker, 21 września 2010, 16:40

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego miesiąca, firma Firaxis Games udostępniła wersję demonstracyjną piątej odsłony marki Civilization. Dokonała tego za pośrednictwem platformy Steam. Zaopatrzenie się w demo jest świetną okazja do tego, by na kilka dni przed oficjalnym, europejskim debiutem dzieła Sida Meiera sprawdzić jak prezentuje się ono w akcji.

Najnowszy zwiastun BioShock: Infinite już dostępny

Jiker, 21 września 2010, 14:42

Obiecany dzisiejszego ranka nowy zwiastun z gry BioShock: Infinite (PC, X360, PS3) ujrzał światło dzienne. Film, prezentujący ujęcia z właściwej rozgrywki, został opublikowany m.in. na Xbox Live. Znajdziecie go także na łamach Youtube’a.

MMO w świecie Michaela Jacksona
MMO w świecie Michaela Jacksona

omadaha, 21 września 2010, 14:25

SEE Virtual Worlds – firma z branży elektronicznej rozrywki, ogłosiła, że pracuje nad grą z gatunku MMO poświęconą muzyce i życiu Michaela Jacksona. Produkcja zatytułowana Planet Jackson powstaje na licencji Michael Jackson Estate.

Fragment pierwszy powieści Assassin's Creed: Renesans
Fragment pierwszy powieści Assassin's Creed: Renesans

Przemysław Zamęcki, 21 września 2010, 12:24

Wkrótce do księgarń trafi pierwsza przełożona na polski język powieść, której akcję umiejscowiono w uniwersum gry Assassin's Creed. Mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy z pięciu fragmentów książki Assassin's Creed: Renesans wydawnictwa Insignis Media, w którym będziecie świadkami starcia pomiędzy zwolennikami rodziny Ezio Auditore i klanem Pazzich.

Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10
Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10

Jiker, 21 września 2010, 12:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o oryginalnej ścieżce dźwiękowej w NBA Elite 11, o mini-grze do WoW: Cataclysm inspirowanej bestsellerowym Plants vs Zombies, liście Osiągnięć z Fable III, a także premierze drugiej części przygód Deathspanka. Zapraszamy do lektury.

Wysyp informacji na temat BioShock: Infinite
Wysyp informacji na temat BioShock: Infinite

Adrian Werner, 21 września 2010, 11:45

Od zapowiedzianej na 2012 rok premiery BioShock: Infinite dzieli nas jeszcze niestety szmat czasu. By umilić nam oczekiwanie studio Irrational Games powoli dawkuje kolejne informacje na temat swojej produkcji. Na oficjalnej stronie dobiegła właśnie końca seria drobnych aktualizacji zdradzających sekrety gry.

Premiera Civilization V w USA. Zobacz film „Video Walkthrough” z polskimi napisami
Premiera Civilization V w USA. Zobacz film „Video Walkthrough” z polskimi napisami

Sarge, 21 września 2010, 11:25

Amerykańscy posiadacze komputerów osobistych od dzisiaj mogą cieszyć się grą Sid Meier’s Civilization V. Jest to jedna z najciekawszych premier września na tę platformę, a na swoją wersję długo nie będzie musiała czekać także Europa – tytuł ten pojawi się na tym kontynencie w piątek, 24 września.

Mafia II najbardziej wulgarną grą w historii
Mafia II najbardziej wulgarną grą w historii

Jiker, 21 września 2010, 10:54

Jak zapewne dobrze pamiętacie, miano najbardziej wulgarnej gry w historii dzierży od półtora roku świetne pod wieloma względami The House of the Dead: Overkill na Nintendo Wii (ot, paradoks). Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo produkcja studia Headstrong Games zostanie oficjalnie zdetronizowana przez jedną z najgorętszych produkcji bieżącego roku – Mafię II.

Intel sprzedaje DLC do procesorów?
Intel sprzedaje DLC do procesorów?

omadaha, 21 września 2010, 10:35

W sieci pojawiły się informacje, że firma Intel – wiodący producent układów scalonych, planuje pobierać opłaty za uaktywnienie dodatkowej mocy swojego najnowszego procesora. Aktualizacja sprzętu przypominać ma nieco, , znany z rynku gier, mechanizm pobierania płatnej zawartości DLC.

The Writer ostatnim dodatkiem do Alan Wake
The Writer ostatnim dodatkiem do Alan Wake

Adrian Werner, 21 września 2010, 10:32

Mamy złe wieści dla wszystkich graczy, który ostrzyli sobie zęby na przyszłe materiały DLC do gry Alan Wake. Studio Remedy ujawniło bowiem, że tworzony właśnie drugi dodatek będzie ostatnim.

Nad jakimi grami pracują wewnętrzne studia EA?
Nad jakimi grami pracują wewnętrzne studia EA?

Jiker, 21 września 2010, 09:53

Zachodnie serwisy internetowe donoszą, że wydawca Electronic Arts rozpoczął poszukiwania pracowników, mogących wesprzeć wewnętrzne studia firmy w produkcji kilku bliżej nieokreślonych produkcji.

F1 2010 już w amerykańskich sklepach
F1 2010 już w amerykańskich sklepach

Sarge, 21 września 2010, 09:41

Dzisiaj ma miejsce amerykańska premiera długo oczekiwanego symulatora wyścigów F1 autorstwa Codemasters. Na europejski debiut musimy poczekać do piątku – wtedy też gra pojawi się również na polskich półkach sklepowych.

Co w Blizzardzie piszczy? - część 19. Zdobądź klucz do bety WoW: Cataclysm!

Sigmar, 21 września 2010, 09:30

BlizzCon 2010 coraz bliżej. Blizzard postanowił więc ujawnić jaki bonus otrzymają wszyscy uczestniczący w tym konwencie. Ponadto, tegoroczny konwent ma być historyczny pod względem ilości informacji na temat Diablo III.

EMPiK - Top Lista - tydzień 37 (21/09/10)

Przemysław Zamęcki, 21 września 2010, 08:49

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 155 salonów z okresu pomiędzy 13 a 19 września.

Premiera Alien Breed 2: Assault już jutro
Premiera Alien Breed 2: Assault już jutro

Adrian Werner, 21 września 2010, 08:47

Raptem kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Team17 zamierza wydać kontynuację Alien Breed: Evolution. Twórcy najwyraźniej w imponującym tempie zrealizowali te plany, ponieważ właśnie ogłoszono, że gra trafi do sprzedaży już jutro.