Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2010, 12:17

autor: Jiker

Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o oryginalnej ścieżce dźwiękowej w NBA Elite 11, o mini-grze do WoW: Cataclysm inspirowanej bestsellerowym Plants vs Zombies, liście Osiągnięć z Fable III, a także premierze drugiej części przygód Deathspanka. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o oryginalnej ścieżce dźwiękowej w NBA Elite 11, o mini-grze do WoW: Cataclysm inspirowanej bestsellerowym Plants vs Zombies, liście Osiągnięć z Fable III, a także premierze drugiej części przygód Deathspanka. Zapraszamy do lektury.

NBA Elite 11

NBA Elite 11 na Xboksa 360 i PlayStation 3 jest pierwszą koszykarską grą studia EA Sports, która będzie się mogła pochwalić oryginalną ścieżką dźwiękową. Soundtrack został nagrany przez światowej klasy artystów – zdobywcę nagrody Grammy, dj’a i producenta 9th Wondera, a także J. Cole’a, który wziął niedawno udział w nagraniach ubiegłorocznego albumu Jaya-Z The Blueprint 3. Produkcja zostanie wydana na europejskim rynku 15 października.

Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10 - ilustracja #1

Fallout Online

Interplay przygotował kolejną atrakcję dla fanów marki Fallout, czekających na premierę pierwszego sieciowego tytułu wchodzącego w jej skład. Jest nią specjalną broszurka reklamująca kościół Harolda, mutanta pojawiającego się we wszystkich trzech głównych odsłonach serii. Nie zdradza ona żadnych istotnych informacji na temat Fallout Online, aczkolwiek jest gratką dla miłośników tego uniwersum. Przypominamy, że gra, wokół której toczy się spór pomiędzy Interplay a Bethesdą, w 2012 roku wejdzie w fazę beta testów.

World of Warcraft: Cataclysm

Blizzard udostępnił w ramach bety World of Warcraft: Cataslysm specjalną mini-grę wzorowaną na bestsellerowej, casualowej grze logicznej Plants vs Zombies. Publikacja doczekała się szerszego opisu autorstwa popularnego w pewnych sieciowych kręgach The Cynical Brit. 25-minutowe nagranie video znajdziecie na łamach Youtube’a.

Doctor Who

Koncern BBC poinformował, że z uwagi na spore zainteresowanie grami przygodowymi bazującymi na popularnym w Wielkiej Brytanii serialu Doctor Who, proces ich produkcji będzie kontynuowany. Gracze doczekają się dzięki temu drugiego sezonu przygód genialnego podróżnika, przemierzającego czas, przestrzeń i wymiary w celu niesienia ratunku ludziom. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dwa ostatnie rozdziały pierwszej serii ujrzą światło dzienne jeszcze w tym roku, a trzy dotychczasowe zostały w sumie pobrane ponad 1,6 miliona razy. Przypominamy, że Doctor Who: The Adventure Games jest dostępne za darmo dla mieszkańców Wysp Brytyjskich, a reszta świata może znaleźć kolejne odcinki w ofertach serwisów dystrybucji cyfrowej. Jednym z producentów tytułu jest Charles Cecil, znany z gier Beneath a Steel Sky i Broken Sword.

Fable III

W Sieci opublikowana została pełna lista Osiągnięć, jakie w grze Fable III (premiera w przyszłym miesiącu) będą mogli zdobyć użytkownicy Xboksa 360. Zestawienie, obejmujące 50 Achievementów o wartości 1000 punktów Gracza, znajdziecie na łamach serwisu Xbox360Achievements.

DeathSpank: Thongs of Virtue

Pełen humoru hack’n’slash DeathSpank: Thongs of Virtue, autorstwa studia Hothead Games i wizjonera Rona Gilberta (seria Monkey Island), debiutuje dzisiaj w ofercie amerykańskiej PlayStation Network (w cenie 14,99 dolarów). Z kolei jutro nowe przygody tytułowego Deathspanka trafia do bazy europejskiego PSN, a także serwisu Xbox Live Arcade (1200 punktów MS). Historia przedstawiona w grze stawia przed bohaterem zadanie odszukania 6 mitycznych stringów, pokonanie ich właścicieli oraz zniszczenie raz na zawsze celem przywrócenia harmonii w wirtualnym świecie. Przypominamy, że pierwsza część Deathspank debiutowała zaledwie w połowie lipca bieżącego roku.

Wieści ze świata (WoW: Cataclysm, Fable III, Fallout Online) 21/09/10 - ilustracja #2

PlayStation 3

Firmware 3.50, który wzbogaca konsolę PlayStation 3 o możliwość odtwarzania filmów w formacie Blu-ray w technologii 3D, ujrzał światło dzienne. Dodatkowo umożliwia on producentom gier poszerzenie współpracy ich gier z serwisem Facebook.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Monster Jam: Path of Destruction

Bangai-O HD: Missile Fury

NBA Jam

Alien Breed 2: Assault

BioShock: Infinite

NBA Elite 11

History: Great Battles Medieval

James Bond 007: Blood Stone PC

James Bond 007: Blood Stone PS3

Tiger Woods PGA Tour 11

The Sims 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w NHL 11 Gramy!

Gramy w F1 2010 Gramy!

Sid Meier's Civilization V - Video Walkthrough

gry