Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Project V13 (PC)
OkładkaProject V13 (PC)

Fallout Online PC

Project V13

Project V13 to kodowa nazwa nieukończonego projektu MMO firmy Interplay. Tworzona gra miała nosić tytuł Fallout Online i przenosić graczy w doskonale znany, postapokaliptyczny świat przyszłości.

RPG | postapokalipsa | MMORPG | sieciowe | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fallout Online Premiera PC

anulowana

producent: Interplay Entertainment wydawca: Interplay Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Fallout Online

Guild Wars

Fallen Earth

Earthrise: First Impact

Project V13 to produkcja MMO rozgrywająca się w uniwersum znanym z serii Fallout. Za grę odpowiada firma Interplay, która na przestrzeni wielu lat swojej działalności stworzyła lub wydała sporo klasycznych tytułów (Descent, Another World, Die by the Sword czy MDK).

Gra przenosi nas do świata przyszłości, który uległ destrukcji w globalnej wojnie nuklearnej. Populacja ludzkości skurczyła się do zastraszających rozmiarów, a większość miast zostało zrujnowanych. Mimo tego ocaleni powoli podnoszą się po katastrofie, tworząc nową, o wiele bardziej niebezpieczną i brutalną rzeczywistość. Wśród mutantów i ludzi pojawiają się również mieszkańcy schronów, które izolowały ich od świata przez wiele lat.

Tytuł jest dość klasyczną produkcją MMO, w której gracze prowadzą i rozwijają swoje postacie. Terenem gry jest zdewastowany świat składający się w dużej mierze z pustkowi, małych miasteczek czy pozostałości dawnej potęgi ludzi. Oczywiście uniwersum Fallouta wypełnione jest najróżniejszymi potworami, technologią, zmutowanymi istotami oraz frakcjami walczącymi o zupełnie inne wartości (jak np. Brotherhood of Steel czy Enclave).

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 162 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Fallout Online: Odpowiednia dla każdego wieku.