Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS3X360NDSWiiPSP
Okładka Monster Jam: Path of Destruction (PS3)

Monster Jam: Path of Destruction

Kolejna część wyścigów potężnych monster trucków, sygnowana przez Activision i oparta na licencji Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Monster Jam: Path of Destruction (PS3)

data premiery gry:

9lis2010

X360 Wii PSP NDS

23lis2010

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster Jam: Path of Destruction to kolejna odsłona wyścigów opartych na licencji oficjalnej imprezy, w których gracz ma możliwość usiąść za kierownicą potężnych monster trucków i wziąć udział w porywającej rywalizacji wielkich czterokołowych potworów.

W trybie dla pojedynczego gracza Monster Jam: Path of Destruction pozwala na pokierowanie poczynaniami kierowcy, który pokonując kolejnych bezwzględnych konkurentów będzie starał się dotrzeć do międzynarodowych finałów Monster Jam. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich częściach gry twórcy zadbali o realizm. Gracz może wybierać spośród 30 dostępnych pojazdów, w tym takich legend jak Grave Digger czy Maximum Destruction. Ponadto możliwe jest również tworzenie własnych samochodów. W tym celu możemy wykorzystać bogatą bazę dostępnych w grze części konstrukcyjnych, których ilość można liczyć w tysiącach. Poza pojazdami, w Monster Jam 2011 realizm budują także doskonałe odwzorowanie stadionów i żywe reakcje publiczności, która w czasie rzeczywistym reaguje na wydarzenia na torze.

Monster Jam: Path of Destruction został przez twórców dopracowany również pod względem graficznym. Poprawiono między innymi model oświetlenia i dodano zestaw efektów pirotechnicznych, w tym eksplozje. Oprócz tego gra umożliwia zupełnie nowe doznania podczas niczym nieskrępowanej destrukcji, która jest znacznie ciekawsza dzięki dopracowaniu tego aspektu rozgrywki.

Twórcy gry nie zapomnieli jednocześnie o trybie multiplayer, w którym rywalizować będzie mogło ze sobą kilku graczy jednocześnie.

Gra oparta jest na oficjalnej licencji imprezy Monster Jam, która skupia tysiące fanów monster trucków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Monster Jam: Path of Destruction

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS3
X360
Wii
PSP
NDS