Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 września 2010

Ujawniono komercyjną kontynuację moda The Haunted
Ujawniono komercyjną kontynuację moda The Haunted

Adrian Werner, 11 września 2010, 17:05

Nikogo, kto śledzi społeczność gier niezależnych nie trzeba chyba przekonywać jak wiele zdziałało Epic Games swoim Unreal Development Kit. Dzięki niemu małe zespoły za grosze otrzymały dostęp do profesjonalnych narzędzi i potężnego silnika graficznego. Najnowszym tego owocem jest zapowiedziana właśnie gra The Haunted: Hell's Reach.

Machinarium zmierza na WiiWare
Machinarium zmierza na WiiWare

Taven, 11 września 2010, 12:03

Doceniona i wielokrotnie nagradzana przygodówka twórców Samorosta, Machinarium, zmierza na konsolę Nintendo Wii. Niekonwencjonalna produkcja Amanita Design od momentu swojej premiery w październiku 2009 roku spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i była wielokrotnie nagradzana, między innymi na Independent Game Festival. Do tej pory z grą mogliśmy zapoznać się wyłącznie na komputerach PC bądź Mac.

Piguła #03 - nieobiektywny bilans tygodnia

Olek, 11 września 2010, 12:00

W minionym tygodniu dowiedzieliśmy się jednej ważnej rzeczy – świnie potrafią latać. Tak, każdy kto choć raz zwątpił w Duke Nukem Forever powinien teraz bić się w piersi. Kto wie, może niebawem czeka nas wysyp kolejnych informacji o cudem reaktywowanych projektach i nagle poznamy termin premiery np. Sadness? Na razie podsumujmy to, co ciekawego działo się w branży w minionym tygodniu...

Spider-Man: Shattered Dimensions także na PC
Spider-Man: Shattered Dimensions także na PC

Taven, 11 września 2010, 11:56

Wygląda na to, że najnowsza część przygód Człowieka-Pająka nie ominie jednak pecetów i Spider-Man: Shattered Dimensions pojawi się wersji na komputery osobiste. Powyższa informacja nie jest plotką, ale pochodzi z oficjalnego oświadczenia prasowego firmy Activision Blizzard, gdzie poza samą zapowiedzią gry na PC wspomniane jest niestety tylko tyle, że komputerowa edycja tytułu pojawi się „wkrótce” i że odpowiadać za nią będą twórcy jego konsolowych wersji – Beenox.

Sequel MAG w produkcji?
Sequel MAG w produkcji?

Taven, 11 września 2010, 11:47

Po raz kolejny informacje, które najwyraźniej nie miały jeszcze ujrzeć światła dziennego, wyciekają ze względu na nieuwagę pracowników sklepów internetowych. Tym razem obiegające Sieć pogłoski o produkcji sequela do sieciowej gry akcji MAG z PlayStation 3 budzą raczej jeszcze więcej spekulacji niż odpowiadają na konkretne pytania.

Nadchodzi Dead meets Lead - czyli kolejna zombiakowa gra akcji
Nadchodzi Dead meets Lead - czyli kolejna zombiakowa gra akcji

Adrian Werner, 11 września 2010, 10:57

Wśród twórców gier tematyka żywych trupów wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Najnowszym tego przykładem jest ujawniona właśnie pecetowa zręcznościówka zatytułowana Dead meets Lead.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 11-12 września
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 11-12 września

Vercetti, 11 września 2010, 09:30

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach EA Store, Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem sieciowe sklepy stawiają na wyprzedaże popularnych tytułów.

Call of Duty: Black Ops - bez utrudnień dla posiadaczy używanych egzemplarzy
Call of Duty: Black Ops - bez utrudnień dla posiadaczy używanych egzemplarzy

Adrian Werner, 11 września 2010, 08:35

W ostatnich miesiącach część wydawców zaczeła walkę ze sprzedażą używanych egzemplarzy gier. Wiele osób obawiało się, że również najnowsze Call of Duty pójdzie tą drogą. Twórcy Black Ops, czyli najnowszej odsłony cyklu postanowili jednak uspokoić fanów. Niestety, jednocześnie podzielono się niezbyt dobrymi wiadomościami odnośnie dedykowanych serwerów w wersji pecetowej.