Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl wrzesień 2010

Medal of Honor - znamy pełne wymagania sprzętowe
Medal of Honor - znamy pełne wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 26 września 2010, 10:12

Od premiery najnowszej odsłony Medal of Honor dzielą nas już niecałe trzy tygodnie. Twórcy uznali, że najwyższy już czas by ujawnić oficjalne wymagania sprzętowe swojej produkcji.

Duke Nukem Forever oficjalnie zapowiedziany!
Duke Nukem Forever oficjalnie zapowiedziany!

Rock Alone, 3 września 2010, 20:00

Godzina 19.00 Czekamy na stream z budki 2KGames z targów PAX East 2010. Emocje jak przed meczem polskiej reprezentacji 30 lat temu. Godzina 19.04 wpis na twitterze poczyniony przez Gearbox Software: „ALL HAIL THE KING!! Duke is back! Come check us out at the 2K booth at PAX!”.

Jak odpalić nowe DLC do Mass Effecta 2 w polskiej wersji gry?

Hed, 8 września 2010, 12:48

Posiadacze polskiej pecetowej wersji Mass Effect 2 nie mają lekkiego życia jeśli chodzi o dodatki do gry. Lair of the Shadow Broker pojawił się wczoraj w wadliwej wersji, która składała się z plików zawierających zera (co gracze skwitowali demotywatorem). Kilka godzin później opublikowano dobry instalator – jak jednak uruchomić DLC w polskiej wersji gry?

Pobierz demo gry Arcania: Gothic 4

Jiker, 23 września 2010, 16:40

W Sieci pojawiła się wersja demonstracyjna gry Arcania: Gothic 4. Demo trafiło do Internetu o jeden dzień wcześniej, niż wynikało to z zapowiedzi opublikowanych z początku bieżącego miesiąca.

Demo Civilization V dostępne do pobrania

Jiker, 21 września 2010, 16:40

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego miesiąca, firma Firaxis Games udostępniła wersję demonstracyjną piątej odsłony marki Civilization. Dokonała tego za pośrednictwem platformy Steam. Zaopatrzenie się w demo jest świetną okazja do tego, by na kilka dni przed oficjalnym, europejskim debiutem dzieła Sida Meiera sprawdzić jak prezentuje się ono w akcji.

Najciekawsze modyfikacje (29/09/10)
Najciekawsze modyfikacje (29/09/10)

Adrian Werner, 29 września 2010, 10:36

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto, nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Przegląd@rkowe Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma
Przeglą[email protected] Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma

Rock Alone, 13 września 2010, 10:24

Dzisiaj mam dla Was trzy większe gry i kilka prostych zręcznościówek. Po pierwsze Wiedźmin Versus, który działa już na rynku od jakiegoś czasu, dalej Poisonville - dosyć ciekawa gra zainspirowana przez czasopismo Playboy, obecnie w fazie bety. A na koniec Nadrim, nieźle zapowiadająca się produkcja MMO. Ta ostatnia zbliża się dopiero do zamkniętych testów, więc na pełną wersję przyjdzie nam jeszcze odrobinkę poczekać.

Need for Speed World całkowicie za darmo
Need for Speed World całkowicie za darmo

Hed, 9 września 2010, 13:27

Firma Electronic Arts postanowiła zmienić model finansowy Need for Speed World. Do tej pory w sieciowe wyścigi można było zagrać za darmo, ale tylko do 10 poziomu doświadczenia. Dalszy rozwój wymagał kupienia zestawu startowego, który kosztował kilkadziesiąt złotych. To ograniczenie zostało zniesione, chociaż w grze nadal funkcjonują mikro-płatności.

Problemy Optimusa odbiją się na Wiedźminie 2? [news uaktualniony]
Problemy Optimusa odbiją się na Wiedźminie 2? [news uaktualniony]

Vercetti, 17 września 2010, 12:56

W ostatnich dniach głośno było o zawirowaniach wokół spółki Optimus, będącej właścicielem Grupy CDP, czyli m.in. CD Projektu i CD Projektu RED (producenta Wiedźmina 2). Najpierw główni udziałowcy firmy sprzedali nieoczekiwanie część akcji funduszom inwestycyjnym, a krótko potem ukazał się komunikat, że inny z czołowych akcjonariuszy wbrew wcześniejszym deklaracjom zmniejszył zaangażowanie w spółkę o blisko trzy miliony głosów.

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)
Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Diablo III z nowym systemem regeneracji zdrowia
Diablo III z nowym systemem regeneracji zdrowia

Taven, 12 września 2010, 13:40

Najnowsza aktualizacja na oficjalnej stronie oczekiwanego Diablo III opisuje zmiany w systemie regeneracji utraconego zdrowia. I są one dosyć znaczące – najnowsza odsłona serii zrywa najwyraźniej z wieloletnią tradycją i mikstury przestają być w niej podstawą, jeśli chodzi o odzyskiwanie punktów życia.

Test 21 kart graficznych w GTA IV
Test 21 kart graficznych w GTA IV

Olek, 29 września 2010, 18:53

Zaprzyjaźniony portal nvision.pl opublikował test 21 kart graficznych. Wydajność popularnych układów Nvidii i ATI zweryfikowana została w grze Grand Theft Auto IV. Czy dwa lata po premierze dzieło studia Rockstar North wciąż stanowi wyzwanie dla pecetów?

Devil May Cry 5 bardziej zachodni niż poprzednie części?
Devil May Cry 5 bardziej zachodni niż poprzednie części?

Jiker, 2 września 2010, 18:27

Devil May Cry 4 ujrzało światło dzienne na początku 2008 roku. Niedługo miną zatem trzy lata od ukazania się ostatniej odsłony tego kultowego slashera. Istnieje jednak spora szansa na to, że fani wykwintnej techniki walki Dante i Nero już niedługo będą mogli zacząć zacierać ręce.

Polska premiera F1 2010. Uwaga na rejestrację w Games for Windows: LIVE
Polska premiera F1 2010. Uwaga na rejestrację w Games for Windows: LIVE

Jiker, 28 września 2010, 09:24

Gra F1 2010 – stworzona z wykorzystaniem pełnej licencji FIA F1 – debiutuje dziś na polskim rynku. Najnowsza wyścigowa produkcja Codemasters trafia na nasz rynek z kilkudniowym opóźnieniem, o którym w ubiegłym tygodniu poinformował dystrybutor, firma Licomp Empik Multimedia.

APB kończy żywot [news zaktualizowany]
APB kończy żywot [news zaktualizowany]

Jiker, 17 września 2010, 09:22

Stało się. APB: All Points Bulletin – sieciowa strzelanina utrzymana w konwencji gry MMO, która zadebiutowała na rynku na przełomie czerwca i lipca – kończy swój żywot. Jedna z najdroższych produkcji w historii, mogąca kosztować nawet 100 milionów dolarów, okazała się totalną klapą.

Paradox szykuje dwa nowe tytuły na silniku Hearts of Iron II
Paradox szykuje dwa nowe tytuły na silniku Hearts of Iron II

Adrian Werner, 15 września 2010, 08:59

Szwedzi z Paradox Interactive od pewnego czasu mają w zwyczaju nagradzać najlepsze zespoły moderskie oferując im szanse opracowania komercyjnych produkcji. Do grupy takich projektów już wkrótce dołączą korzystające z silnika Hearts of Iron II gry Iron Cross oraz Darkest Hour.

Szesnaście zakończeń Wiedźmina 2 i inne ciekawostki o grze
Szesnaście zakończeń Wiedźmina 2 i inne ciekawostki o grze

Hed, 1 września 2010, 20:25

Podczas tegorocznej edycji imprezy gamescom dowiedzieliśmy się, że w Wiedźminie 2 pojawi się aż 16 zakończeń – pisaliśmy na ten temat w targowej zapowiedzi. CD Projekt potwierdził tę informację w kolejnych pokazach gry, na których byli między innymi redaktorzy PC Games Hardware. Serwis zwrócił szczególną uwagę na techniczny aspekt produkcji.

Okrrrutny konkurs - Książę Persji
Okrrrutny konkurs - Książę Persji

Krystian Smoszna, 8 września 2010, 12:28

Ostatni Okrrrutny konkurs (z szachownicą zawierającą kilkadziesiąt obrazków z gier) cieszył się sporym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy pójść za ciosem i przygotować kolejny konkurs, który wyciśnie z Was siódme poty.

Rewelacyjna sprzedaż niezależnej gry Minecraft
Rewelacyjna sprzedaż niezależnej gry Minecraft

Adrian Werner, 29 września 2010, 09:43

W ostatnich tygodniach gra Minecraft wyrosła na prawdziwą gwiazdę wśród produkcji niezależnych. Najlepszym na to dowodem są ujawnione właśnie rewelacyjne wyniki sprzedaży.

Co w Blizzardzie piszczy? - część 19. Zdobądź klucz do bety WoW: Cataclysm!

Sigmar, 21 września 2010, 09:30

BlizzCon 2010 coraz bliżej. Blizzard postanowił więc ujawnić jaki bonus otrzymają wszyscy uczestniczący w tym konwencie. Ponadto, tegoroczny konwent ma być historyczny pod względem ilości informacji na temat Diablo III.