Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2010

Posłuchaj polskich dialogów z gry Arcania: Gothic 4
Posłuchaj polskich dialogów z gry Arcania: Gothic 4

Hed, 9 września 2010, 14:17

Wszyscy fani produkcji RPG wiedzą jak ważne są klimatyczne dialogi. Sprawa budzi zainteresowanie i niejednokrotnie kontrowersje szczególnie w przypadku lokalizacji. Tym razem możemy zastanowić się nad jakość nagrań zrealizowanych na potrzeby polskiej wersji Arcania: Gothic 4. Trzy fragmenty gry po polsku są dostępne na łamach naszego portalu.

Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, The Settlers 7) 9/09/10
Wieści ze świata (StarCraft II, Sniper: Ghost Warrior, The Settlers 7) 9/09/10

Jiker, 9 września 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Sniper: Ghost Warrior, The Settlers 7 i Metro 2033, nowym zestawie Xboksa 360 z Kinectem, becie LittleBigPlanet 2, demie Quantum Theory, a także wsparciu dla narzędzi edycyjnych w Torchlight II. Zapraszamy do lektury.

Need for Speed World całkowicie za darmo
Need for Speed World całkowicie za darmo

Hed, 9 września 2010, 13:27

Firma Electronic Arts postanowiła zmienić model finansowy Need for Speed World. Do tej pory w sieciowe wyścigi można było zagrać za darmo, ale tylko do 10 poziomu doświadczenia. Dalszy rozwój wymagał kupienia zestawu startowego, który kosztował kilkadziesiąt złotych. To ograniczenie zostało zniesione, chociaż w grze nadal funkcjonują mikro-płatności.

Pecetowe Assassin's Creed: Brotherhood dopiero w 2011 roku
Pecetowe Assassin's Creed: Brotherhood dopiero w 2011 roku

Jiker, 9 września 2010, 12:42

Firma Ubisoft nieoczekiwanie poinformowała, że przygodowa gra akcji Assassin’s Creed: Brotherhood zostanie wydana w wersji na PC dopiero na początku 2011 roku. Data premiery edycji na Xboksa 360 i PlayStation 3 nie uległa zmianie, w związku z czym powinniśmy spodziewać się, że trafią one do sklepów 19 listopada bieżącego roku.

Kontynuacja XIII Century w produkcji
Kontynuacja XIII Century w produkcji

Sarge, 9 września 2010, 12:15

Firma 1C Company zapowiedziała grę Real Warfare 2: Northern Crusades – nową strategię czasu rzeczywistego tworzoną przez studio Unicorn Games. Tytuł ten jest kontynuacją Real Warfare: 1242 – produkcji opierającej się na historycznych wydarzeniach dotyczących przede wszystkim Rosji.

F1 2010 osiąga status gold i dostaje dobre oceny
F1 2010 osiąga status gold i dostaje dobre oceny

Hed, 9 września 2010, 11:57

Produkcja studia Codemasters poświęcona wyścigom niezwykle szybkich bolidów została ozłocona, a więc jest niemal gotowa żeby trafić do sklepów. W F1 2010 otrzymamy połączenie zapędów symulacyjnych z przystępną i widowiskową rozgrywką, która powinna spodobać się miłośnikom motoryzacji. Pierwsze recenzje tytułu potwierdzają, że warto było czekać.

Nielegalna warezownia studentów Politechniki Śląskiej zlikwidowana

Hed, 9 września 2010, 10:33

Redakcja Sztabu Antypirackiego poinformowała o zlikwidowaniu największego zaplecza warezowego w Europie. Akcja policji odbyła się wczoraj – funkcjonariusze zabezpieczyli około 90 dysków twardych i serwery z nielegalną zawartością o łącznej pojemności 150 terabajtów. Co ciekawe, sprzęt należał do Politechniki Śląskiej a piratami byli najprawdopodobniej studenci.

Premiera Game Center Apple’a
Premiera Game Center Apple’a

Taven, 9 września 2010, 10:29

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ze strony Steve’a Jobsa, które usłyszeliśmy równo tydzień temu podczas konferencji Apple’a w San Francisco, dzisiaj ma miejsce premiera Game Center, oczekiwanej od kwietnia tego roku „sieci społecznościowej dla graczy” na iOs. Usługa dostępna jest wraz z najnowszą aktualizacją systemu i dostępna jest wyłącznie na iPodach Touch co najmniej trzeciej generacji oraz iPhone’ach 3GS i 4.

Hakerska strzelanina Mindjack przesunięta na 2011 rok
Hakerska strzelanina Mindjack przesunięta na 2011 rok

Sarge, 9 września 2010, 10:10

Zapowiedziana na tegorocznych targach E3 strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby o tytule Mindjack nie zdąży z tegoroczną premierą. Ogłoszono bowiem właśnie, że data jej debiutu została przesunięta i na tę nową markę tworzoną przez studio Feel Plus przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Stardock o przyszłości Elemental: War of Magic
Stardock o przyszłości Elemental: War of Magic

Jiker, 9 września 2010, 10:00

Prezes firmy Stardock – Brad Wardell – wyliczył na łamach forum dyskusyjnego poświęconego turówce fantasy Elemental: War of Magic listę ogólnych zmian, jakie zostaną wprowadzone do gry wraz z nową aktualizacją oznaczoną numerem 1.08. Oświadczył jednocześnie, że do jej publikacji dojdzie pod koniec tego tygodnia.

Arcania: Gothic 4 - ujawniono zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej
Arcania: Gothic 4 - ujawniono zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej

Adrian Werner, 9 września 2010, 09:28

Premiera gry Arcania: Gothic 4 zbliża się coraz większymi krokami. CD Projekt, czyli wydawca tego tytułu na rodzimym rynku, ujawnił co będzie wchodzić w skład Edycji Kolekcjonerskiej.

EA DICE zaprezentuje wietnamski dodatek do Bad Company 2 na TGS 2010

Jiker, 9 września 2010, 09:20

Przedstawiciele studia EA DICE potwierdzili, że producent będzie obecny na targach Tokyo Game Show 2010 (16-19 września). Swoją obecność zaznaczy w nie byle jaki sposób, gdyż poprzez pierwszą oficjalną prezentację wietnamskiego rozszerzenia do strzelaniny Battlefield: Bad Company 2.

Battlefield 1943 w sklepie EA Store. Premiera wkrótce? [news uaktualniony]
Battlefield 1943 w sklepie EA Store. Premiera wkrótce? [news uaktualniony]

Hed, 9 września 2010, 08:46

W sklepie internetowym Electronic Arts odkryto wpis dotyczący pecetowej wersji Battlefielda 1943. Strzelanka sieciowa wydana przed rokiem na konsolach miała trafić na komputery w późniejszym terminie, ale tak się nie stało. W ostatnich godzinach gra znowu pojawiła się w oficjalnym sklepie wydawcy za 49 złotych. Czyżby to zapowiedź rychłej premiery?