Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 września 2010

Nadchodzi Dragon Age: Origins - Ultimate Edition
Nadchodzi Dragon Age: Origins - Ultimate Edition

Adrian Werner, 5 września 2010, 16:15

Już od pewnego czasu pojawiały się spekulacje na temat specjalnego wydania Dragon Age, w którym prócz głównej gry znalazłyby się również wszystkie dodatki. Okazuje się, że plotki te nie były bezpodstawne.

Bitwy z gigantycznymi rycerzami w White Knight Chronicles na PSP
Bitwy z gigantycznymi rycerzami w White Knight Chronicles na PSP

Hed, 5 września 2010, 12:18

Najnowszy numer japońskiego magazynu Famitsu przyniósł informacje o odsłonie serii White Knight Chronicles przeznaczonej na konsolę PSP. W Dogma Wars cofniemy się o 10 tysięcy lat przed wydarzenia z pierwszej gry i poznamy zaplecze fabularne uniwersum. Produkcja będzie w pewien sposób powiązana z kontynuacją serii, która została wydana w Japonii.

Power Gig: Rise of the SixString  - znamy pełną listę utworów
Power Gig: Rise of the SixString - znamy pełną listę utworów

Adrian Werner, 5 września 2010, 11:36

Gra muzyczna Gra muzyczna Power Gig: Rise of the SixString wzbudza niemałe zainteresowanie fanów gatunku. Wszystkich oczekujących premiery tego tytułu na pewno ucieszy fakt, że twórcy wreszcie wypuścili pełną listę utworów, które znajdą się w ich produkcji. wzbudza niemałe zainteresowanie fanów gatunku. Wszystkich oczekujących premiery tego tytułu na pewno ucieszy fakt, że twórcy wreszcie wypuścil

Data premiery dema Arcania: Gothic 4 potwierdzona
Data premiery dema Arcania: Gothic 4 potwierdzona

Hed, 5 września 2010, 11:25

Firma JoWood potwierdziła, że wersja demonstracyjna gry Arcania: Gothic 4 zostanie wydana na pecetach i Xboksach 360 dokładnie 24 września. Tego dnia wszyscy fanatycy serii lub po prostu miłośnicy gatunku będą mogli przekonać się czy wydawca stanął na wysokości zadania i stworzył kontynuację godną pierwowzoru. Za jej opracowanie odpowiada studio Spellbound.

Zawartość gry Batman: Arkham City praktycznie ukończona
Zawartość gry Batman: Arkham City praktycznie ukończona

Hed, 5 września 2010, 10:57

Ekipa ze studia Rocksteady podobno ukończyła już zawartość gry Batman: Arkham City, co oznacza, że wszystkie misje składające się na nową przygodę bohatera są właściwie gotowe. Studio dopracowuje obecnie detale aby całość była jak najlepsza i dorównała świetnemu pierwowzorowi. Te i inne informacje pochodzą z niedawnego podcasta magazynu OPM.

Amerykański inwestor ratuje Project MyWorld
Amerykański inwestor ratuje Project MyWorld

Adrian Werner, 5 września 2010, 09:59

W ostatnim miesiącu mieliśmy okazję obserwować prawdziwy wysyp złych wieści dotyczących zespołu Real Time Worlds. Teraz wreszcie przyszedł czas na jakieś bardziej pozytywne informacje, ponieważ okazało się, że amerykański inwestor wykupił Project MyWorld.