Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2010, 10:57

autor: Hed

Zawartość gry Batman: Arkham City praktycznie ukończona

Ekipa ze studia Rocksteady podobno ukończyła już zawartość gry Batman: Arkham City, co oznacza, że wszystkie misje składające się na nową przygodę bohatera są właściwie gotowe. Studio dopracowuje obecnie detale aby całość była jak najlepsza i dorównała świetnemu pierwowzorowi. Te i inne informacje pochodzą z niedawnego podcasta magazynu OPM.

Ekipa ze studia Rocksteady podobno ukończyła zawartość gry Batman: Arkham City, co oznacza, że wszystkie misje składające się na nową przygodę bohatera są właściwie gotowe. Studio dopracowuje obecnie detale aby całość była jak najlepsza i dorównała świetnemu pierwowzorowi. Te i inne informacje pochodzą z niedawnego podcasta magazynu OPM.

Z audycji dowiedzieliśmy się, że autorzy gry eksperymentują z różnymi pomysłami. Przykładem może być nowa wersja linki z hakiem, dzięki której Batman mógłby przemieszczać się po lokacjach niczym bohater Just Cause 2. W niektórych scenach najwyraźniej będziemy mogli przebijać się przez ściany i w ten sposób zaskakiwać lub eliminować przeciwników.

Obydwa rozwiązania mogą zostać zmodyfikowane, bo deweloper w dalszym ciągu pracuje nad odpowiednim zbalansowaniem rozgrywki i dopięciem wszystkich szczegółów. Niestety przedstawiciel studia nie chciał komentować plotek na temat rzekomego trybu kooperacji/multiplayer. Do premiery gry jeszcze sporo czasu – spodziewamy się jej za rok.

Zawartość gry Batman: Arkham City praktycznie ukończona - ilustracja #1