Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2010

Rajd Polski - pierwsze informacje
Rajd Polski - pierwsze informacje

Rock Alone, 13 września 2010, 17:45

IQ Publishing – polski wydawca gier - poinformował właśnie o szykowanej na listopad 2010 roku rodzimej grze wyścigowej - Rajd Polski. Produkt posiada licencję Polskiego Związku Motorowego, dzięki czemu ma być możliwe dokładne odtworzenie tras wyścigów, a także wykorzystanie sylwetek znanych polskich kierowców.

Premierowe pokazy PlayStation Move w Warszawie i Wrocławiu
Premierowe pokazy PlayStation Move w Warszawie i Wrocławiu

Jiker, 13 września 2010, 14:35

Premiera PlayStation Move – nowego kontrolera do PlayStation 3, robiącego użytek z sensora ruchu – zbliża się wielkimi krokami. Z informacji nadesłanych do naszej redakcji przez firmy Sony Computer Entertainment Polska oraz Vobis Digital wynika, że wielka feta związana z tym wydarzeniem będzie miała miejsce również w naszym kraju.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (5 - 11 września)

Przemysław Zamęcki, 13 września 2010, 14:19

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 5 a 11 września.

Nowy dashboard Xbox 360 w akcji
Nowy dashboard Xbox 360 w akcji

omadaha, 13 września 2010, 13:40

W sieci pojawił się film ukazujący funkcjonalność nowej wersji dashboardu konsoli Microsoft Xbox 360. Odświeżone menu przygotowane zostało przez firmę w związku z uruchomieniem wersji beta Kinecta.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIV, God of War: Ghost of Sparta, Test Drive Unlimited 2) 13/09/10
Wieści ze świata (Final Fantasy XIV, God of War: Ghost of Sparta, Test Drive Unlimited 2) 13/09/10

Jiker, 13 września 2010, 11:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Portfelu Steam, dacie zakończenia otwartej bety FFXIV, konkursie dla grafików związanym z EVE: Online, a także półnagich kobietach w nowym God of War na PSP. Zapraszamy do lektury.

Nie będzie trybu kooperacyjnej kampanii w Call of Duty: Black Ops
Nie będzie trybu kooperacyjnej kampanii w Call of Duty: Black Ops

Sarge, 13 września 2010, 10:50

Odkąd tryb Operacje Specjalne pojawił się w Call of Duty: Modern Warfare 2 z możliwością zaliczania poszczególnych misji w kooperacji z drugim graczem, spekulowało się o opcji wspólnego przechodzenia głównej kampanii w kolejnej części serii. Niestety najnowsze doniesienia zaprzeczają tym plotkom.

Pierwsze oficjalne informacje o trybie multiplayer z Dead Space 2
Pierwsze oficjalne informacje o trybie multiplayer z Dead Space 2

Jiker, 13 września 2010, 10:40

Na łamach serwisu GameTrailers.com opublikowany został ekskluzywny materiał wideo, prezentujący trybu kooperacji z Dead Space 2. Na pierwszy rzut oka przypomina on podobną opcję znaną z pewnej bardzo popularnej strzelaniny FPP autorstwa firmy Valve. Tak jest, kłania nam się Left 4 Dead.

Przegląd@rkowe Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma
Przeglą[email protected] Granie - arabskie noce, Wiedźmin i trująca farma

Rock Alone, 13 września 2010, 10:24

Dzisiaj mam dla Was trzy większe gry i kilka prostych zręcznościówek. Po pierwsze Wiedźmin Versus, który działa już na rynku od jakiegoś czasu, dalej Poisonville - dosyć ciekawa gra zainspirowana przez czasopismo Playboy, obecnie w fazie bety. A na koniec Nadrim, nieźle zapowiadająca się produkcja MMO. Ta ostatnia zbliża się dopiero do zamkniętych testów, więc na pełną wersję przyjdzie nam jeszcze odrobinkę poczekać.

BioWare pracuje nad grą na przenośne konsole?
BioWare pracuje nad grą na przenośne konsole?

Sarge, 13 września 2010, 10:20

Firma BioWare jest obecnie zajęta tworzeniem gier Dragon Age II oraz Star Wars: The Old Republic, a oprócz tego czekamy wciąż na trzecią część Mass Effect. Sporo wskazuje jednak na to, że ta sama ekipa pracuje również nad niezapowiedzianą jeszcze produkcją przygotowywaną na przenośne konsole (lub jedną z nich).

Capcom szykuje fajerwerki graficzne na Nintendo 3DS
Capcom szykuje fajerwerki graficzne na Nintendo 3DS

omadaha, 13 września 2010, 09:45

Firma Capcom, odpowiedzialna między innymi za popularne serie Devil May Cry i Resident Evil, ujawniła szereg informacji na temat technologii graficznej zastosowanej przy tworzeniu gier na konsolę Nintendo 3DS. Okazuje się, że tytuły Capcomu wykorzystywać będę te same rozwiązania, których użyto przy tworzeniu gier na peceta i konsole nowej generacji.

Coraz większa popularność gier społecznościowych
Coraz większa popularność gier społecznościowych

Sarge, 13 września 2010, 09:40

Dostępne na wszelkiego rodzaju serwisach społecznościowych sieciowe gry (ang. social games) zdobywają coraz większą popularność, co zresztą idzie w parze z powiększającą się bazą użytkowników wspomnianych stron. Firma Lightspeed Research postanowiła zbadać, jak daleko zaszła popularyzacja tej gałęzi rozrywki.

Premiery gier w Polsce (6-12 września)
Premiery gier w Polsce (6-12 września)

Vercetti, 13 września 2010, 07:45

Wraz z początkiem września nastąpiło ożywienie na polskim rynku gier. W ubiegłym tygodniu swoje premiery miały m.in. cRPG Drakensang: The River of Time, strategia R.U.S.E. oraz łączące przesiąknięte Disneyem Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (5 - 11 września)

Przemysław Zamęcki, 13 września 2010, 07:07

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 5 do 11 września.