Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2010, 13:40

autor: omadaha

Nowy dashboard Xbox 360 w akcji

W sieci pojawił się film ukazujący funkcjonalność nowej wersji dashboardu konsoli Microsoft Xbox 360. Odświeżone menu przygotowane zostało przez firmę w związku z uruchomieniem wersji beta Kinecta.

W sieci pojawił się film ukazujący funkcjonalność nowej wersji dashboardu konsoli Microsoft Xbox 360. Odświeżone menu przygotowane zostało przez firmęw związku z uruchomieniem wersji beta Kinecta.

Nowy dashboard Xbox 360 w akcji - ilustracja #1

Liftingowi poddano przede wszystkim kolorystykę menu oraz czcionki, które zdaniem wielu obserwatorów są teraz bardziej przejrzyste. Ogólny wygląd dashboardu pozostał jednak podobny do tego, jaki gracze otrzymali wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania.

Nowy dashboard pojawi się na na platformie Live w listopadzie a wraz z nim na Xboxa 360 zawitają także: Family Center (Centrum Rodzinne), menu Kinecta oraz znacznie bardziej rozbudowane ustawienia kontroli rodzicielskiej.

Przypominamy, że technologia Kinect trafi w Polsce do sprzedaży 10 listopada i będzie dostępna w zestawie z grą Kinect Adventures za cenę 649 złotych. Dla tych którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z Xboksem 360 Microsoft przygotował także zestaw, w którego skład wchodzi konsola w wersji z 4 GB pamięci flash wraz z Kinectem. Całość będzie można nabyć za łączną kwotę 1299 złotych.