Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Kinectimals (X360)
OkładkaKinectimals (X360)

Kinectimals X360

Gra przeznaczona dla najmłodszych użytkowników Xboksa 360, marzących od zawsze o własnym zwierzęciu. Rozgrywka sprowadza się do interakcji z jednym z pięciu wirtualnych zwierząt. Dokonujemy tego za pomocą komend głosowych oraz ruchów własnego ciała wyłapywanych przez Kinecta.

Towarzyskie | Kinect | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kinectimals Premiera X360

4listopada2010

pudełko PL

10listopada2010

producent: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: Microsoft sp. z o.o. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Kinectimals to produkcja przeznaczona dla najmłodszych użytkowników konsoli Xbox 360, robiąca użytek z Kinect – kontrolera angażującego do zabawy całe ciało. Rozgrywka sprowadza się tu do nawiązywania kontaktu z jednym z pięciu wirtualnych zwierząt. Gra została opracowana przez studio Frontier.

W Kinectimals gracz trafia na rajską wyspę zamieszkiwaną przez młode, dzikie zwierzęta – w tym lwa, tygrysa oraz geparda. Jedno z nich w każdej chwili może stać się małym, sympatycznym przyjacielem gracza, którego zadanie sprowadza się do uczestnictwa w zabawach ze swoim wirtualnym pupilem, a także dbania o to, aby nie zabrakło mu niczego, co jest potrzebne do rozwoju.

Gracz poprzez wydawanie komend głosowych (zwierzę reaguje m.in. na nadane mu imię) oraz wykonywanie określonych ruchów przed Kinectem, wpaja wirtualnym zwierzakom zasady, a także uczy ich ciekawych trików i akrobacji. Ponadto w każdej chwili może się oddać niezobowiązującej zabawie, przeplatanej próbami okazywania czułości (w grę wchodzi np. podrapanie pupila za uchem, albo jego „przytulenie”).

Odpowiednio wytresowane zwierzę może również przystąpić do turnieju, w którym do wygrania są różnego rodzaju przedmioty specjalne (np. zabawki). Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby spędzić parę chwil na eksploracji wyspy. W okolicznych zaroślach poukrywane zostały bowiem tajemnicze sekrety, potrafiące urozmaicić zabawę ze zwierzęciem.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 135 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.3 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Kinectimals cena w dniu premiery: 179,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Kinectimals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Kinectimals Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect