Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 września 2010

Pobierz demo gry Arcania: Gothic 4

Jiker, 23 września 2010, 16:40

W Sieci pojawiła się wersja demonstracyjna gry Arcania: Gothic 4. Demo trafiło do Internetu o jeden dzień wcześniej, niż wynikało to z zapowiedzi opublikowanych z początku bieżącego miesiąca.

Rekordowa sprzedaż na Xbox Live Arcade w sierpniu

Taven, 23 września 2010, 12:50

Jak donosi Forecasting & Analyzing Digital Entertainment (FADE), firma specjalizująca się analizie rynkowej, sierpień był miesiącem, w którym sprzedaż gier poprzez Xbox Live Arcade była wysoka jak nigdy dotąd. Microsoft może pochwalić się przychodem o wysokości 17,5 miliona dolarów, czyli o milion więcej niż w analogicznym okresie w roku poprzednim. Tak wysokie zainteresowanie oferowanymi przez usługę tytułami spowodowane jest przede wszystkim letnią promocją Summer of Arcade.

Premiera LittleBigPlanet 2 dopiero w 2011 roku [news uaktualniony]
Premiera LittleBigPlanet 2 dopiero w 2011 roku [news uaktualniony]

Sarge, 23 września 2010, 12:40

Ostatni kwartał tego roku nie zapowiada się najlepiej dla posiadaczy PlayStation 3 oczekujących dużej ilości ciekawych, ekskluzywnych produkcji. Poza tytułami przygotowywanymi z myślą o kontrolerze PlayStation Move pozostaje właściwie tylko Gran Turismo 5 oraz LittleBigPlanet 2. Tymczasem z najnowszych informacji wynika, że na liście wydawniczej zabraknąć może także tej ostatniej pozycji.

Obejrzyj nowy fragment rozgrywki w Wiedźminie 2
Obejrzyj nowy fragment rozgrywki w Wiedźminie 2

Sarge, 23 września 2010, 11:36

Nie ma chyba wątpliwości, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wciąż pozostaje jedną z najbardziej oczekiwanych gier na pecety w 2011 roku. Przyszłość edycji konsolowych wciąż pozostaje niepewna, ale niezależnie od platform docelowych niewątpliwie szykuje nam się mocna produkcja. Dla miłośników sagi pojawiła się nie lada atrakcja – nowy, niepublikowany wcześniej fragment rozgrywki.

Wieści ze świata (Halo, Enslaved: Odyssey to the West, Aion) 23/09/10
Wieści ze świata (Halo, Enslaved: Odyssey to the West, Aion) 23/09/10

Jiker, 23 września 2010, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości marki Halo, grze o przygodach agenta Rexa, pierwszym dodatku DLC do Enslaved, a także pierwszej rocznicy gry MMO Aion. Zapraszamy do lektury.

Milo & Kate skasowane?
Milo & Kate skasowane?

Taven, 23 września 2010, 11:22

Ambitny projekt Petera Molyneux Milo & Kate, znany także jako Project Milo został prawdopodobnie skasowany. Informacje takie podał amerykański serwis Kotaku, zaznaczając jednak, że są to jednak wyłącznie pogłoski, niepodparte żadnymi oficjalnymi słowami ze strony Lionhead i Mirosoftu.

NASCAR 2011 od Activision?
NASCAR 2011 od Activision?

Taven, 23 września 2010, 09:55

Na oficjalnym forum Eutechnyx, dewelopera specjalizującego się w grach samochodowych, pojawiły się informacje sugerujące, że studio może być odpowiedzialne za nową grę o wyścigach NASCAR.

Apache: Air Assault również na PC
Apache: Air Assault również na PC

Adrian Werner, 23 września 2010, 09:45

Jakiś czas temu firma Activision Blizzard ogłosiła, że zamierza wskrzesić swoją serię zręcznościowych symulatorów helikopterów. Do tej pory Apache: Air Assault zapowiadane było jedynie w wersji konsolowej, jednak jak się okazuje również pecetowcy otrzymają okazję zagrania w tę produkcję.

Trwają prace nad F1 2011. Niepewna przyszłość kolejnych odsłon serii
Trwają prace nad F1 2011. Niepewna przyszłość kolejnych odsłon serii

Sarge, 23 września 2010, 09:40

Ledwie w tym tygodniu na świecie ukazuje się długo oczekiwana gra F1 2010 (w Polsce premierę przesunięto do najbliższego wtorku), a twórcy już pracują nad kontynuacją. Tak przynajmniej wynika z wywiadu, jakiego Paul Jeal oraz Stephen Hood z Codemasters udzielili serwisowi Eurogamer.

Rajdowi Mistrzowie Polski 2010 w grze „Rajd Polski”
Rajdowi Mistrzowie Polski 2010 w grze „Rajd Polski”

Jiker, 23 września 2010, 09:20

Firma IQ Publishing, która przed kilkoma dniami uraczyła nas pierwszymi obrazkami z Rajdu Polski, ujawniła tym razem nazwiska członków pierwszej załogi biorącej udział w grze. Zgodnie z oczekiwaniami, jest to oficjalny zespół Subaru Poland Rally Team w składzie Kajetan Kajetanowicz (kierowca) oraz Jarosław Baran (pilot).

Kalypso Media przejmuje prawa do Demonicon: The Dark Eye
Kalypso Media przejmuje prawa do Demonicon: The Dark Eye

Adrian Werner, 23 września 2010, 08:45

Firma Kalypso Media nie szczędzi w ostatnich miesiącach funduszy na nowe inwestycje. Wydawca właśnie ogłosił, że przejął spory pakiet marek należących do upadłego The Games Company. Najciekawszym nabytkiem jest gra Demonicon, która zaliczy jednak spory poślizg.