Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDSWiiPS3PS2X360
Okładka Bakugan: Battle Brawlers (NDS)

Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers, stworzona przez japońską firmę deweloperską NOW Production, oparta została na popularnym serialu anime wyświetlanym pod tym samym tytułem.

Akcji | fantasy | karciane

Okładka Bakugan: Battle Brawlers (NDS)

producent: Now Production

data premiery gry:

20paź2009

NDS PS2 Wii X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bakugan: Battle Brawlers to gra oparta na popularnej, głównie w Japonii i USA, kreskówce anime, stworzona przez doświadczone, japońskie studio deweloperskie, NOW Production.

Realia „bajki” zostały dość realistycznie przeniesione do elektronicznego świata – produkt mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni oferuje zarówno ciekawe i różnorodne walki, jak również możliwość tworzenia własnych potworów, tryb gry wieloosobowej oraz kreskówkową grafikę. Wszystko to oczywiście utrzymane jest w klimacie Bakugan.

Fabuła gry, podobnie jak kreskówki, opowiada historię Dana i jego przyjaciół, starających się uratować planetę Vestrosa oraz naszą poczciwą Ziemię przed zagładą. Czynią to za pomocą specjalnych kart do gry w Bakugana – większość odcinków anime to długie pojedynki polegające na rzucaniu kolejnych kart swoich potworów, dodatkowych umiejętności czy leczenia. Sama bajka nawiązuje w wyraźny sposób do koncepcji znanej z Pokemonów, i tego samego doświadczamy w grze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 702 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,9 / 10 na podstawie 226 głosów czytelników.

Gry podobne do Bakugan: Battle Brawlers

Klasyfikacja PEGI Bakugan: Battle Brawlers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Nadciąga kontynuacja Bakugan Battle Brawlers
Nadciąga kontynuacja Bakugan Battle Brawlers

wiadomość10 czerwca 2010

Na rynek nadciąga kontynuacja jednego z nieoczekiwanych zeszłorocznych hitów – gry karcianej Bakugan Battle Brawlers (X360, PS3, PS2, Wii, DS), opartej na popularnym wśród młodych widzów serialu anime. Produkcja o tytule Bakugan Battle Brawlers: Defenders of the Core trafi do sprzedaży jesienią bieżącego roku.

Activision pracuje nad grą opartą na anime Bakugan
Activision pracuje nad grą opartą na anime Bakugan

wiadomość25 lutego 2009

Bakugan, popularna w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie kreskówka anime, zostanie przeniesiona na ekrany komputerów. Pracami nad grą zajmie się doświadczone japońskie studio NOW Production, a wyda ją Activision.

NDS
PS2
Wii
X360
PS3