Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3NDSPS2WiiX360
Okładka Bakugan: Battle Brawlers (PS3)
OkładkaBakugan: Battle Brawlers (PS3)

Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers, stworzona przez japońską firmę deweloperską NOW Production, oparta została na popularnym serialu anime wyświetlanym pod tym samym tytułem.

Akcji | fantasy | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bakugan: Battle Brawlers Premiera

20paź2009

NDS PS2 Wii X360 PS3

producent: Now Production wydawca: Activision Blizzard

Bakugan: Battle Brawlers to gra oparta na popularnej, głównie w Japonii i USA, kreskówce anime, stworzona przez doświadczone, japońskie studio deweloperskie, NOW Production.

Realia „bajki” zostały dość realistycznie przeniesione do elektronicznego świata – produkt mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni oferuje zarówno ciekawe i różnorodne walki, jak również możliwość tworzenia własnych potworów, tryb gry wieloosobowej oraz kreskówkową grafikę. Wszystko to oczywiście utrzymane jest w klimacie Bakugan.

Fabuła gry, podobnie jak kreskówki, opowiada historię Dana i jego przyjaciół, starających się uratować planetę Vestrosa oraz naszą poczciwą Ziemię przed zagładą. Czynią to za pomocą specjalnych kart do gry w Bakugana – większość odcinków anime to długie pojedynki polegające na rzucaniu kolejnych kart swoich potworów, dodatkowych umiejętności czy leczenia. Sama bajka nawiązuje w wyraźny sposób do koncepcji znanej z Pokemonów, i tego samego doświadczamy w grze.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 707 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,9 / 10 na podstawie 226 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bakugan: Battle Brawlers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
NDS
PS2
Wii
X360
PS3