Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePS3NDSWiiX360
Okładka Chaotic: Shadow Warriors (PS3)

Chaotic: Shadow Warriors

Chaotic to pozycja oparta na grze karcianej oraz serialu animowanym o tym samym tytule. Przenosimy się do świata karcianki, gdzie tworzymy potężne armie, walczymy z wrogami i eksplorujemy ogromne uniwersum.

Strategiczne | seriale animowane | karciane

Okładka Chaotic: Shadow Warriors (PS3)

producent: Fun Labs

data premiery gry:

17lis2009

Wii X360 PS3 NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Chaotic to produkcja oparta na karciance o tym samym tytule oraz serialu animowanym, również na niej bazującym. Gra karciana pozwala na rozgrywki „twarzą w twarz” oraz przeniesienie swoich talii do świata wirtualnego – każda z kart posiada unikalny kod umożliwiający jej „elektroniczne” zaistnienie. Serial telewizyjny natomiast opowiada o przygodach Toma i Kaza, miłośników Chaotic, którzy odkrywają kody przenoszące ich do świata gry.

Połączenie tych dwóch mediów dało w wyniku mieszankę gry akcji oraz strategii turowej z elementami RPG. Akcja przenosi nas do świata Perim, w którym spotykamy postaci oraz potwory znane z jego karcianego/telewizyjnego wizerunku. Naszym zadaniem jest stworzenie najpotężniejszej armii składającej się z potworów karcianki Chaotic, walki z przeciwnikami, szukanie artefaktów oraz odblokowywanie nowych magicznych zaklęć i ataków.

Chaotic oferuje szereg zróżnicowanych trybów rozgrywki, pełne dramatyzmu bitwy, podczas których musimy wykazać się talentem taktycznym i strategicznym oraz szereg pomocnych w walce elementów, które odblokowujemy z biegiem rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena czytelników: 5,8 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Chaotic: Shadow Warriors

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Wii
X360
PS3
NDS