Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 września 2010, 13:05

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: R.U.S.E.

Poradnik do R.U.S.E. składa się z kilku części. Pierwsza to porady ogólne, w których znajdziecie wskazówki ułatwiające zrozumienie zasad, jakie panują w grze.

„Poradnik do R.U.S.E. składa się z kilku części. Pierwsza to porady ogólne, w których znajdziecie wskazówki ułatwiające zrozumienie zasad, jakie panują w grze. Kolejne trzy działy (Fortele, Budynki i Jednostki), to z kolei, jak same nazwy wskazują, opisy wszystkich forteli, budynków oraz oddziałów, jakie spotkamy w czasie gry. Ostatnim z rozdziałów jest bogato ilustrowana solucja zawierająca obrazki, mapy oraz szczegółowe opisy przejścia każdej z 23 misji składających się na kampanię. W opisach tych uwzględniono wszystkie cele podstawowe oraz drugorzędne.” - „Wolfen”

R.U.S.E.

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry R.U.S.E. w formacie PDF dostępna jest za pomocą usługi Poradnik za SMS oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.