Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2012, 12:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Lara Croft and the Guardian of Light, Call of Duty: Black Ops II) 29/6/12

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do strzelaniny Call of Duty: Black Ops II, grze Lara Croft and the Guardian of Light w wersji na przeglądarkę Google Chrome, a także dacie premiery Pokemon Black 2 oraz Pokemon White 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Analogue: A Hate Story

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Analogue: A Hate Story. Dzieło Christine Love możecie aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje 5,99 euro (ok. 26 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Lara Croft and the Guardian of Light

Firma Square Enix ogłosiła, że gra Lara Croft and the Guardian of Light jesienią bieżącego roku zadebiutuje w wersji przeglądarkowej na Google Chrome. Ciepło przyjętej produkcji z 2010 roku nie będzie trzeba ściągać – wystarczy, że wpiszemy odpowiedni adres w przeglądarce i będziemy mogli rozpocząć zabawę. Japoński wydawca w przyszym roku zamierza udostępnić więcej tytułów użytkownikom Google Chrome.

Przygody Lary Croft po raz pierwszy w wersji przeglądarkowej

Sega

1 lipca Sega zamknie swoje biura w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Holandii oraz Australii. Mieszczące się w tych krajach firmy Koch Media, Level03 orz 5 Star Games pozostaną nienaruszone i w dalszym ciągu będą zajmować się dystrybucją gier. Japoński koncern dokonuje restrukturyzacji, aby w większym stopniu skupić się na cyfrowej dystrybucji i najmocniejszych markach.

Skulls of the Shogun

Studio 17-Bit ogłosiło, że gra Skulls of the Shogun zaoferuje możliwość wspólnej zabawy pomiędzy posiadaczami Xboksa 360, a użytkownikami pecetów, urządzeń mobilnych lub tabletów wyposażonych w system operacyjny Windows 8. Gracz będzie mógł także kontynuować rozgrywkę rozpoczętą np. na PC na innej platformie sprzętowej. Skulls of the Shogun ukaże się jesienią bieżącego roku.

Warhammer 40,000

W ramach Oferty Weekendowej na platformie Steam o 75% przeceniono serię Warhammer 40,000. Wśród dostępnych odsłon znaleźć można m.in. grę Warhammer 40,000: Space Marine. Produkcja studia Relic Entertainment kosztuje 4,99 euro (ok. 22 zł). Promocja potrwa do 2 lipca (godzina 19:00), a po szczegółowe ceny poszczególnych tytułów zapraszamy pod ten adres.

Call of Duty: Black Ops II

Ulotki oferowane w sklepach GameStop oraz GAME wskazują na to, że osoby zamawiające przedpremierowo grę Call of Duty: Black Ops II otrzymają dostęp do mapy multiplayer Nuketown 2025. Najprawdopodobniej jest to nowoczesna wersja lokacji Nuketown, znanej z odsłony Call of Duty: Black Ops. Firma Acitivision nie stosunkowała się jednak do tych doniesień.

Wieści ze świata (Lara Croft and the Guardian of Light, Call of Duty: Black Ops II) 29/6/12 - ilustracja #2

Pokemon Black 2 / Pokemon White 2

Firma Nintendo ogłosiła, że gry Pokemon Back 2 oraz Pokemon White 2 zadebiują 12 października w Wielkiej Brytanii. Może to oznaczać, że tego samego dnia obie produkcje ukażą się także w pozostałych krajach Europy. Wiadomo na pewno, że 12 października w usłudze eShop pojawi się również Pokemon Dream Radar – specjalna aplikacja dla posiadaczy 3DS-a pozwalająca na łapanie Pokemonów i przenoszenie ich do wspomnianych tytułów, które różnią się od siebie właśnie oferowanym zestawem stworków.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: