Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2018, 20:35

Games with Gold w styczniu - Celeste i Far Cry 2

Microsoft ujawnił wszystkie produkcje, które w styczniu 2019 roku trafią do abonentów Xbox Live Gold. Posiadacze Xboksów 360 dostaną Larę Croft i Far Cry 2, natomiast użytkownicy Xboksa One, prócz dwóch poprzednich tytułów, otrzymają Celeste oraz WRC 6.

Któraś z pozycji szczególnie Was interesuje? - Games with Gold w styczniu - Celeste i Far Cry 2 - wiadomość - 2018-12-20
Któraś z pozycji szczególnie Was interesuje?

Poznaliśmy listę gier, które trafią w ręce abonentów Xbox Live Gold w styczniu przyszłego roku, w ramach usługi Games with Gold. Zarówno posiadacze Xboksa One, jak i Xboksa 360 powinni być zadowoleni. Ci pierwsi dostaną w pakiecie Celeste, która może się poszczycić tytułem najlepszej gry niezależnej, przyznanym na tegorocznym The Game Awards. Posiadacze starszej wersji konsoli od Microsoftu pewnie ucieszą się z gry Far Cry 2. Produkcja może nie jest najlepszą odsłoną serii, ale zdecydowanie pozostaje dobrą strzelaniną w otwartym świecie. Naturalnie, wszystkie produkcje udostępnione w styczniowym Games with Gold są dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold dostępne bez dodatkowych opłat.

Oferta Games with Gold na styczeń 2019

Xbox One:

  1. Celeste (dostępne cały miesiąc)
  2. WRC 6 FIA World Rally Championship (16.01-15.02)

Xbox 360/Xbox One:

  1. Lara Croft and the Guardian of Light (01.01-15.01)
  2. Far Cry 2 (16.01-31.01)

Żeby skorzystać z oferty trzeba posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać interesującą nas produkcję, należy wyszukać ja w sklepie Xbox Games, a następnie wcisnąć ikonkę zakupu. Gra będzie dostępna do ściągnięcia.

Warto dodać, że Microsoft właśnie rozpoczął ciekawą promocję. Już teraz możecie przetestować Xbox Game Pass za złotówkę miesięcznie. To nie wszystko, bo Xbox Live Gold dostępny jest za 4 zł miesięcznie. Niestety, oferta jest skierowana wyłącznie dla użytkowników, którzy nie mają wykupionego aktywnego członkostwa w obu usługach. Jeżeli jesteś w tym gronie, masz szansę za 5 złotych uzyskać dostęp do kilkuset gier.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold