Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 grudnia 2018, 19:50

Ruszyła Steam Winter Sale 2018. Masa przecenionych tytułów

Dzisiaj ruszyła coroczna zimowa wyprzedaż na platformie Steam. Gier, jak zwykle, jest co niemiara i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Rozpoczęło się również głosowanie w ramach Steam Awards 2018.

Czy Wasze portfele są gotowe na kolejną Zimową Wyprzedaż? - Ruszyła Steam Winter Sale 2018. Masa przecenionych tytułów - wiadomość - 2018-12-21
Czy Wasze portfele są gotowe na kolejną Zimową Wyprzedaż?

Ruszyła Zimowa Wyprzedaż na platformie Steam. Jak co roku, przecenionych zostało wiele gier - zarówno starszych, jak i nowszych. Promocja potrwa do 3 stycznia do godziny 19 czasu polskiego. Czy Wasze portfele i karty kredytowe są na to gotowe? Obniżone ceny tytułów to nie jedyna atrakcja tegorocznej Zimowej Wyprzedaży. Valve przygotowało dla graczy niezmiernie przytulną chatkę pełną niespodzianek. Również do 3 stycznia znajdziecie tam codziennie nowe cyfrowe przedmioty. Mogą to być tła profilu lub emotikony z gier, a także stworzone specjalnie na potrzeby wyprzedaży bibeloty. Nagrody otrzymacie za otwieranie okienek chatki. Musicie pamiętać, że każdego dnia możecie otworzyć tylko jedno okienko.

Gracze, którzy czekali na Winter Sale na Steamie, nie powinni powodów do narzekań. Wśród przecenionych tytułów znalazły się takie gry, jak Dying Light, XCOM 2 czy Hellblade: Senua’s Sacrifice. Pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie tutaj.

Wybrane tytuły z Zimowej Wyprzedaży na Steamie:

 1. Dying Light (polski) za 40 PLN
 2. Assassin’s Creed Odyssey (polski) za 125 PLN
 3. Jurassic World Evolution (angielski) za 50 PLN
 4. Hellblade: Senua’s Sacrifice (polski) za 54 PLN
 5. Sniper: Ghost Warrior 3 (polski) za 43 PLN
 6. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (angielski) za 58 PLN
 7. Endless Space 2 (angielski) za 62 PLN
 8. SUPERHOT VR (polski) za 67 PLN
 9. Phantom Doctrine (polski) za 86 PLN
 10. Dragon’s Dogma: Dark Arisen (angielski) za 38 PLN

Standardowo, ogromna wyprzedaż gier na platformie Valve może wiązać się z gorszym działaniem serwisu. Spowodowane jest to zatłoczonymi serwerami. Zalecamy uzbroić się w cierpliwość, gier wystarczy dla każdego. Przypominamy również, że równolegle z rozpoczęciem Winter Sale, ruszyło głosowanie do nagród Steam Awards 2018. Swój głos możecie oddać pod tym adresem.

 1. Oficjalna strona internetowa Steam
 2. Głosowanie Steam Awards 2018