Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 grudnia 2018, 18:15

Men in Black: International na pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun spin-offa Facetów w czerni. Men in Black: International przeniesie akcję do Europy. W głównych bohaterów filmu wcielają się Chris Hemsworth oraz Tessa Thompson, a za kamerą stoi F. Gary Gray. Premiera nastąpi w 2019 roku.

Czy agenci J oraz K pojawią się w filmie osobiście? - Men in Black: International na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2018-12-20
Czy agenci J oraz K pojawią się w filmie osobiście?

Jeżeli tęskniliście za tajnymi służbami zajmującymi się kosmitami przebywającymi na Ziemi, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Na kanale Sony Pictures Entertainment w serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun filmu Men in Black: International. Obraz będzie spin-offem serii i przeniesie akcję do Europy. Reżyserią zajął się F. Gary Gray, a za scenariusz odpowiadają Art Marcum i Matthew Hollaway (obaj Iron Man, Transformers: Ostatni rycerz). W rolach głównych zobaczymy Chrisa „Thora” Hemswortha (jako agent H) oraz Tessę Thompson (jako agentka M). Para pierwszoplanowych aktorów doskonale zna się z planu najnowszej części przygód Boga Piorunów. Na ekranie zobaczymy również Liama „I don’t know who you are...” Neesona, który po znalezieniu porywaczy swojej córki znalazł pracę w siedzibie MiB.

Z pierwszego zwiastuna możemy dowiedzieć się co nieco o fabule. Tessa Thompson, jako młoda dziewczyna, dowiaduje się, że istnieje tajna organizacja chroniąca Ziemię przed kosmitami. Nie mija dużo czasu i ze zwykłej obywatelki zmienia się w agentkę M, która ma za zadanie partnerować doświadczonemu agentowi H. Fabuła może przypominać pierwszą część Facetów w Czerni, gdzie agent J (Will Smith) trafił pod skrzydła starszego agenta K (Tommy Lee Jones). To nie jedyne nawiązanie do obrazu Barry’ego Sonnefelda, bo na trailerze możemy zobaczyć portret głównych bohaterów pierwowzoru, walczących z ogromnym kosmitą.

Fabuła została osadzona w Londynie, a głównym zadaniem (naturalnie oprócz obrony planety) będzie znalezienie szpiega w agencji. Film trafi do amerykańskich kin 14 czerwca 2019 roku. Nie znamy jeszcze polskiej daty premiery. Sądzicie, że powrót kultowej serii może się udać? Bo sukces komercyjny produkcja ma raczej zapewniony.

filmy i serialefilmy Sony Pictures F. Gary Gray trailery (filmy i seriale) Men in Black: International Tessa Thompson