Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 czerwca 2018, 10:00

autor: Czarny Wilk

Gwiazda Silicon Valley dołącza do obsady spin-offu Facetów w czerni

Poznaliśmy nazwisko kolejnego aktora, którego zobaczymy w zaplanowanym na przyszły rok spin-offie Facetów w czerni. Do Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson dołączy Kumail Nanjiani.

Prace nad spin-offem Facetów w czerni rozkręcają się. Miesiąc temu donosiliśmy, że udział w filmie rozważa znany z Uprowadzonej oraz Batmana Liam Neeson, teraz do obsady dołączył natomiast Kumail Nanjiani, aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serialu Dolina Krzemowa. Jak informuje serwis ThatHashtagshow.com, Nanjiani zagra rolę kosmity Pawny’ego, pomocnika głównych bohaterów. Ma to być postać zabawna, często dowcipkująca i napędzana przez popęd seksualny.

Kumail Nanjiani jest też m.in. scenarzystą – w 2017 roku otrzymał Oscara za scenariusz do opartej częściowo na jego własnym życiu komedii romantycznej I tak cię kocham. - Gwiazda Silicon Valley dołącza do obsady spin-offu Facetów w czerni - wiadomość - 2018-06-26
Kumail Nanjiani jest też m.in. scenarzystą – w 2017 roku otrzymał Oscara za scenariusz do opartej częściowo na jego własnym życiu komedii romantycznej I tak cię kocham.

Nowi Faceci w czerni rozgrywać się będą w tym samym świecie, co trylogia filmów z Willem Smithem i Tommym Lee Jonesem. Tym razem akcja produkcji opuści granice Stanów Zjednoczonych i zabierze nas na inne kontynenty, a na pierwszym planie pojawi się zupełnie nowa obsada. Na jej czele stać będzie Chris Hemsworth (marvelowy Thor), który zagra agenta H, uprzejmego i momentami lekko fajtłapowatego członka brytyjskiego oddziału Facetów w Czerni, dowodzonego przez postać odgrywaną przez Liama Neesona. Znana z Westworld Tessa Thompson wcieli się natomiast w rolę młodej kobiety, zdeterminowanej, by zostać agentką tajnej organizacji.

Zdjęcia do niezatytułowanego jeszcze spin-offu rozpoczną się tego lata. Scenariusz obrazu napisali Matt Holloway i Art Marcum, którzy wcześniej współpracowali przy pierwszym Iron Manie. Za kamerą stanie F. Gary Gray, reżyser Szybkich i wściekłych 8. Premiera nowych Facetów w czerni została zaplanowana na 14 czerwca 2019 roku.

  1. Oficjalna strona Sony Pictures
filmy i serialefilmy Chris Hemsworth Men in Black: International Tessa Thompson