Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 maja 2018, 11:41

autor: Czarny Wilk

Liam Neeson negocjuje rolę w spin-offie serii Faceci w czerni

Liam Neeson, aktor znany z udziału m.in. w Gwiezdnych wojnach, Batmanie, Starciu Tytanów czy Uprowadzonej, ma spore szanse pojawić się w nowym filmie osadzonym w świecie z popularnej serii Faceci w czerni. W obsadzie jest już Chris Hemsworth, reżyseruje F. Gary Gray, a wśród producentów obrazu przewija się nazwisko Stevena Spielberga.

Z Facetami w czerni, a ściślej z agentem J (Will Smith) i agentem K (Tommy Lee Jones i Josh Brolin), po raz ostatni spotkaliśmy się w 2012 roku, w trzeciej części popularnego cyklu science fiction. Wytwórnia Columbia Pictures zamierza w ciągu najbliższych lat powrócić do cyklu, dając jednak szansę historii niezwiązanej bezpośrednio z poprzedniczkami i zupełnie nowej obsadzie. Spore szanse na dołączenie do niej ma Liam Neeson.

Liam Neeson do swojego imponującego dorobku aktorskiego ma szansę dorzucić udział w kolejnej głośnej serii. - Liam Neeson negocjuje rolę w spin-offie serii Faceci w czerni - wiadomość - 2018-05-24
Liam Neeson do swojego imponującego dorobku aktorskiego ma szansę dorzucić udział w kolejnej głośnej serii.

Według The Hollywood Reporter, aktor znany m.in. z Gwiezdnych wojen: Mrocznego widma, Batmana: Początku i Uprowadzonej prowadzi negocjacje w sprawie wcielenia się w szefa londyńskiego oddziału znanej z poprzednich filmów tajnej organizacji, zajmującej się utrzymywaniem w tajemnicy faktu, że na Ziemi żyją kosmici przebrani za ludzi.

Oprócz Neesona, w nienazwanym jeszcze spin-offie zagrają Chris Hemsworth (Thor z filmów Marvela) oraz Tessa Thompson (Westworld, Thor: Ragnarok). Za produkcję filmu ponownie odpowiedzą Steven Spielberg, Walter F. Parkes i Laurie MacDonald, scenariusz napisali natomiast Matt Holloway i Art Marcum, którzy wcześniej współpracowali przy pierwszym Iron Manie. Za kamerą stanie F. Gary Gray, reżyser Szybkich i wściekłych 8. Premiera nowych Facetów w czerni została zaplanowana na 14 czerwca 2019 roku.

filmy i serialefilmy Columbia Pictures F. Gary Gray Chris Hemsworth Men in Black: International