Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2019, 09:34

Zwiastun Men in Black: International bez muzyki jest przekomiczny

Studio Sony Pictures Entertainment przez pomyłkę udostępniło zwiastun filmu Men in Black: International pozbawiony muzyki. Efekt jest przezabawny.

Brak muzyki w zwiastunie robi dużą różnicę. - Zwiastun Men in Black: International bez muzyki jest przekomiczny - wiadomość - 2019-04-27
Brak muzyki w zwiastunie robi dużą różnicę.

Przedwczoraj wytwórnia Sony Pictures Entertainment wypuściła drugi zwiastun filmu Men in Black: International. Okazuje się, że studio przez pomyłkę w niektórych kanałach udostępniło niekompletną wersję tego materiału, pozbawioną muzyki.

Ta wersja szybko została usunięta, ale wcześniej wiele osób zdążyło zrobić kopie. Cieszy nas to bardzo, gdyż zwiastun bez muzyki jest absolutnie komiczny. Wszystkie sceny, które we właściwym trailerze były emocjonujące lub dynamiczne, tutaj budzą jedynie śmiech.

Nie wiemy, jak długo powyższy mirror pozostanie aktywny na YouTube. Jeśli zniknie, to kolejną kopię możecie obejrzeć w serwisie Streamable.

Wszystko to przypomina sytuację sprzed dwóch lat związaną z niekompletnym zwiastunem filmu Mumia. W przypadku tamtej produkcji efekt był jeszcze bardziej komiczny, gdyż w materiale brakowało wielu efektów dźwiękowych. W rezultacie wrzaski Toma Cruise’a w spadającym samolocie były zabawniejsze niż jakikolwiek żart, który ostatecznie znalazł się w tej produkcji.

Przypomnijmy na koniec, że Men in Black: International wejdzie do polskich kin 14 czerwca 2019 roku.

  1. Oficjalna strona filmu