Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2019, 09:14

Dying Light 2 zostanie pokazane na E3 2019

Zespół Techland ogłosił, że podczas tegorocznych targów E3 pokaże nowe materiały z Dying Light 2, czyli kontynuacji jednej z najpopularniejszych polskich gier.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Za półtora miesiąca obejrzymy nowe materiały z Dying Light 2. - Dying Light 2 zostanie pokazane na E3 2019 - wiadomość - 2019-04-27
Za półtora miesiąca obejrzymy nowe materiały z Dying Light 2.
DYING LIGHT 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Techland
  2. Wydawca: Techland
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE

Mamy kolejny dobry powód, aby wypatrywać tegorocznej edycji targów E3. Rodzime studio Techland poinformowało właśnie, że na imprezie pojawi się Dying Light 2, czyli kontynuacja przebojowej gry z otwartym światem z 2015 r.

Przypomnijmy, że w tym roku targi E3 odbędą się w dniach 11-13 czerwca. Tradycyjnie zorganizowane zostaną w Los Angeles Convention Center. Liczymy, że autorzy pokażą nowy gameplay z Dying Light 2 i ujawnią świeże konkrety na temat tego projektu, w tym planowaną datę premiery.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Początkowo planowano premierę w tym roku, ale niedawno autorzy przyznali, że nie wiadomo, kiedy gra zadebiutuje na rynku.

Produkcja zachowa wszystkie elementy poprzedniej części, takie jak otwarty świat zapełniony zombiakami, pierwszoosobową perspektywę, czy system parkouru. Do tego dodanych zostanie sporo nowych rozwiązań, w tym system wyborów i konsekwencji, który mocno wpłynie nie tylko na rozwój fabuły, ale również na stan wirtualnego świata.

Warto wspomnieć, że pierwsze Dying Light wciąż sprzedaje się bardzo dobrze, pomimo faktu, że od premiery minęły już cztery lata. Zapewnia to autorom stabilność finansową i pozwala bez pośpiechu pracować nad kontynuacją,.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Polska superprodukcja powraca – Dying Light 2 ma wielkie ambicje