Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 kwietnia 2019, 16:20

autor: Frozen

Nowy zwiastun Men in Black: International

W internecie pojawił się drugi trailer Men in Black: International, spin-offu kultowej serii filmów Faceci w czerni z Tessą Thompson i Chrisem Hemsworthem w rolach głównych. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 14 czerwca.

Agentka M i Agent H. - Nowy zwiastun Men in Black: International - wiadomość - 2019-04-25
Agentka M i Agent H.

Studio Sony Pictures Entertainment opublikowało drugi zwiastun filmu Men in Black: International, którego polska premiera kinowa odbędzie się za niecałe dwa miesiące. Trailer pokrótce przedstawia główną bohaterkę dzieła – Agentkę M (graną przez Tessę Thompson). Jako dziecko była ona świadkiem interwencji Facetów w czerni. Zajęci pracą tajni agenci nie zauważyli obserwującej ich poczynania małej dziewczynki, wobec czego jej pamięć nigdy nie została wyczyszczona. Po dwudziestu latach poszukiwań M udaje się w końcu odnaleźć agencję i do niej dołączyć. Jej partnerem zostaje doświadczony w boju Agent H (w tej roli Chris Hemsworth).

Reżyserem filmu jest F. Gary Gray (Szybcy i wściekli 8, Straight Outta Compton), a za scenariusz odpowiadają Matt Holloway i Art Marcum (obaj pracowali przy filmach Iron Man, Punisher: Strefa wojny oraz Transformers 5: Ostatni Rycerz). Oprócz Chrisa Hemswortha (Thor, Królewna Śnieżka i Łowca) i Tessy Thompson (Thor: Ragnarok, Westworld) w filmie wystąpią również Liam Neeson (Lista Schindlera, Uprowadzona), Emma Thompson (Faceci w czerni 3, Rozważna i romantyczna) oraz Kumail Nanjiani (Dolina Krzemowa, I tak Cię kocham).

Oficjalny plakat filmu. - Nowy zwiastun Men in Black: International - wiadomość - 2019-04-25
Oficjalny plakat filmu.

Akcję filmu osadzono w Londynie. Główni bohaterowie, poza typowym dla serii zagrożeniem z kosmosu, tym razem będą musieli zmierzyć się z jeszcze jednym niebezpieczeństwem – szpiegiem, który przeniknął w szeregi agencji. Film wejdzie do polskich kin 14 czerwca 2019 roku.