Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 grudnia 2018, 21:13

autor: Konrad Serafiński

LEGO The Lord of the Rings za darmo

Po zeszłotygodniowym Hobbicie przyszedł czas na LEGO Lord of the Rings. Produkcja jest dostępna za darmo, co powinno ucieszyć wszystkich fanów klocków i prozy Tolkiena. Trzeba się jednak śpieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Klockowi orkowie wyglądają pociesznie. I są pełni humoru. - LEGO The Lord of the Rings za darmo - wiadomość - 2018-12-20
Klockowi orkowie wyglądają pociesznie. I są pełni humoru.

Tydzień temu informowaliśmy Was o darmowej kopii LEGO The Hobbit. Minęło siedem dni, a mamy już kolejną ciekawą promocję. Tym razem padło na LEGO Lord of the Rings. Gra jest dostępna za darmo w ofercie Humble Bundle. Jeżeli nie przejadły się Wam produkcje z klockami w roli głównej, to musicie się pośpieszyć - oferta trwa jeszcze tylko niecałe dwie doby. Aby zgarnąć darmowy tytuł, wystarczy zalogować się na stronie Humble Bundle, zasubskrybować newsletter i można już pobierać grę.

LEGO Lord of the Rings zadebiutowało 13 listopada 2012 roku na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Produkcja pozostaje jedną z najlepiej ocenianych w katalogu Traveller’s Tales. Gra w serwisie Metacritic, uzyskała średnią ocen na poziomie 80% (wersja PC). Wydaniem tytułu zajęła się firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Jeżeli jesteście fanami prozy Tolkiena, to powinniście zainteresować się LEGO Lord of the Rings, szczególnie, że w grze zwiedza się lokacje znane z książek i filmów, takie jak Bag End, Helmowy Jar czy Góra Przeznaczenia.

  1. Oficjalna strona internetowa Humble Bundle