Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 grudnia 2018, 21:13

LEGO The Lord of the Rings za darmo

Po zeszłotygodniowym Hobbicie przyszedł czas na LEGO Lord of the Rings. Produkcja jest dostępna za darmo, co powinno ucieszyć wszystkich fanów klocków i prozy Tolkiena. Trzeba się jednak śpieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Klockowi orkowie wyglądają pociesznie. I są pełni humoru. - LEGO The Lord of the Rings za darmo - wiadomość - 2018-12-20
Klockowi orkowie wyglądają pociesznie. I są pełni humoru.

Tydzień temu informowaliśmy Was o darmowej kopii LEGO The Hobbit. Minęło siedem dni, a mamy już kolejną ciekawą promocję. Tym razem padło na LEGO Lord of the Rings. Gra jest dostępna za darmo w ofercie Humble Bundle. Jeżeli nie przejadły się Wam produkcje z klockami w roli głównej, to musicie się pośpieszyć - oferta trwa jeszcze tylko niecałe dwie doby. Aby zgarnąć darmowy tytuł, wystarczy zalogować się na stronie Humble Bundle, zasubskrybować newsletter i można już pobierać grę.

LEGO Lord of the Rings zadebiutowało 13 listopada 2012 roku na PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Produkcja pozostaje jedną z najlepiej ocenianych w katalogu Traveller’s Tales. Gra w serwisie Metacritic, uzyskała średnią ocen na poziomie 80% (wersja PC). Wydaniem tytułu zajęła się firma Warner Bros. Interactive Entertainment. Jeżeli jesteście fanami prozy Tolkiena, to powinniście zainteresować się LEGO Lord of the Rings, szczególnie, że w grze zwiedza się lokacje znane z książek i filmów, takie jak Bag End, Helmowy Jar czy Góra Przeznaczenia.

  1. Oficjalna strona internetowa Humble Bundle